Mexen Xorin стоманена мивка с две отделения 780 x 450 мм, мед HC - 6441782000-65HC
  • Дни на кухнята
search
Mexen Xorin стоманена мивка с две отделения 780 x 450 мм, мед HC - 6441782000-65HC Mexen Xorin стоманена мивка с две отделения 780 x 450 мм, мед HC - 6441782000-65HC Mexen Xorin стоманена мивка с две отделения 780 x 450 мм, мед HC - 6441782000-65HC Mexen Xorin стоманена мивка с две отделения 780 x 450 мм, мед HC - 6441782000-65HC Mexen Xorin стоманена мивка с две отделения 780 x 450 мм, мед HC - 6441782000-65HC
Индекс:
6441782000-65HC
Цвят:
Цвят - Мед - ()
Повърхност - Пчелна пита - ()
Спецификация на продукта:
Размер: 780x450x200 мм
Дълбочина на отделението: 200 мм
Размери на отделението: 400x352,5 мм (по-голямо), 352,5x350 мм (по-малко)
Дебелина на стоманата на ръба: 3 мм
Дебелина на стоманата на отделението: 1 мм
Радиус на заобляне на ъглите на отделението: R10
Диаметър на отвора за източване: ø92 мм
Тип: с две отделения
Вид: Вграден в плота
Материал: Неръждаема стомана AISI 304
Цвят: Мед
Покритие: Пчелна пита
Завършек на сифона: Мед
Преливен отвор: Да
Отвор за батерия: Да
Ръчен сифон в комплекта с кошничка за отпадъци и тап
Допълнителна предна маска за отвора
Скрит преливен отвор
Материали за заглушаване на мивката
Издръжливост на удари, драскотини и обезцветяване
Устойчивост на висока температура и термичен шок
Повърхност, улесняваща почистването
По-дълга страна
780 mm
По-късата страна
450 mm
Условия за гаранция
19,98%