Mexen Xorin мивка от неръждаема стомана, двукамерна 780 x 450 мм, черна HC - 6441782000-70HC
  • Дни на кухнята
search
Mexen Xorin мивка от неръждаема стомана, двукамерна 780 x 450 мм, черна HC - 6441782000-70HC Mexen Xorin мивка от неръждаема стомана, двукамерна 780 x 450 мм, черна HC - 6441782000-70HC Mexen Xorin мивка от неръждаема стомана, двукамерна 780 x 450 мм, черна HC - 6441782000-70HC Mexen Xorin мивка от неръждаема стомана, двукамерна 780 x 450 мм, черна HC - 6441782000-70HC Mexen Xorin мивка от неръждаема стомана, двукамерна 780 x 450 мм, черна HC - 6441782000-70HC
Индекс:
6441782000-70HC
Цвят:
Цвят - Черен - ()
Повърхност - Пчелна пита - ()
Спецификация на продукта:
Размер: 780x450x200 mm
Дълбочина на камерата: 200 mm
Размери на камерата: 400x352,5 mm (по-голяма), 352,5x350 mm (по-малка)
Дебелина на стоманата на ръба: 3 mm
Дебелина на стоманата на камерата: 1 mm
Радиус на закръгление на ъглите на камерата: R10
Диаметър на отвора за оттичане: ø92 mm
Тип: Двукамерна
Монтаж: Вградена в плот
Материал: Неръждаема стомана AISI 304
Цвят: Черен
Повърхност: Пчелна пита
Цвят на сифона: Черен
Отвор за препълване: Да
Отвор за батерия: Да
Ръчен сифон в комплект с кошничка за отпадъци и капачка
Допълнителна капачка за оттичане
Скрита отвор за препълване
Матове за заглушаване на мивката
Устойчивост на удари, надрасквания и обезцветяване
Устойчивост на висока температура и термичен шок
Повърхност, улесняваща почистването
По-дълга страна
780 mm
По-късата страна
450 mm
Условия за гаранция
19,98%