Mexen Xorin стоманена мивка с 2 отделения 780 x 450 мм, златист HC - 6441782000-55HC
  • Дни на кухнята
search
Mexen Xorin стоманена мивка с 2 отделения 780 x 450 мм, златист HC - 6441782000-55HC Mexen Xorin стоманена мивка с 2 отделения 780 x 450 мм, златист HC - 6441782000-55HC Mexen Xorin стоманена мивка с 2 отделения 780 x 450 мм, златист HC - 6441782000-55HC Mexen Xorin стоманена мивка с 2 отделения 780 x 450 мм, златист HC - 6441782000-55HC Mexen Xorin стоманена мивка с 2 отделения 780 x 450 мм, златист HC - 6441782000-55HC
Неръждаема стомана AISI 304 Неръждаема стомана AISI 304
PerfectClean PerfectClean
Устойчивост на надраскване Устойчивост на надраскване
Индекс:
6441782000-55HC
Цвят:
Цвят - Златен - ()
Повърхност - Пчелна пита - ()
Спецификации на продукта:
Размер: 780x450x200 мм
Дълбочина на отделението: 200 мм
Размери на отделението: 400x352,5 мм (по-голямо), 352,5x350 мм (по-малко)
Дебелина на стоманата в ръба: 3 мм
Дебелина на стоманата в отделението: 1 мм
Радиус на закръглени ъгли в отделението: R10
Диаметър на отвора: Ø92 мм
Вид: 2-отделен
Тип: Вградена в плота
Материал: Неръждаема стомана AISI 304
Цвят: Златист
Повърхност: Пчелна пита
Завършек на сифона: Златист
Отвор за преливане: Да
Отвор за батерия: Да
Ръчен сифон в комплект с кошче за отпадъци и тапичка
Допълнителна капачка за отвора
Скрит отвор за преливане
Шумоизолиращи подложки за мивката
Устойчивост на удари, драскотини и обезцветяване
Устойчивост на висока температура и термичен шок
Повърхност, която улеснява почистването
Иновативни решения, използвани в този продукт
Неръждаема стомана AISI 304
PerfectClean
Устойчивост на надраскване
Устойчивост на замърсявания
Устойчивост на висока температура
Тапицерия за звукоизолиране на мивка
Скрит преливен отвор
2 години гаранция
Серия
По-дълга страна
780 mm
По-късата страна
450 mm
Цвят
Повърхност
Пчелна пита
Форма
Правоъгълен
Сила на монтаж
Универсална
Сифон в комплект
Да
Брой отделения
Отвори
1
Отцедник
Без отцедник
Превод
Да
Инструкции за употреба
Информация за безопасността
Условия за гаранция
19,98%