Mexen Binox мивка неръждаема стомана 2-камерна 800 x 450 mm, черна HC - 6421802000-70HC
  • Дни на кухнята
search
Mexen Binox мивка неръждаема стомана 2-камерна 800 x 450 mm, черна HC - 6421802000-70HC Mexen Binox мивка неръждаема стомана 2-камерна 800 x 450 mm, черна HC - 6421802000-70HC Mexen Binox мивка неръждаема стомана 2-камерна 800 x 450 mm, черна HC - 6421802000-70HC Mexen Binox мивка неръждаема стомана 2-камерна 800 x 450 mm, черна HC - 6421802000-70HC Mexen Binox мивка неръждаема стомана 2-камерна 800 x 450 mm, черна HC - 6421802000-70HC
Индекс:
6421802000-70HC
Цвят:
Цвят - Черен - ()
Повърхност - Пчелна пита - ()
Спецификация на продукта:
Размер: 800x450x200 mm
Дълбочина на камерата: 200 mm
Размери на камерата: 400x362 mm
Дебелина на стоманата на ръба: 3 mm
Дебелина на стоманата на камерата: 1 mm
Радиус на заобляне на ъглите на камерата: R10
Диаметър на оттока: Ø92 mm
Вид: 2-камерен
Тип: Вграден в плот, Подплот
Материал: Неръждаема стомана AISI 304
Цвят: Черен
Повърхност: Пчелна пита
Завършек на сифона: Черен
Открит преливен отвор: Да
Отвор за батерия: Не
Ръчен сифон в комплект с кошничка за отпадъци и тапа
Допълнително капаче за оттока
Скрит преливен отвор
Матове за звукоизолация на мивката
Устойчивост на удари, надрасквания и промяна на цвета
По-дълга страна
800 мм
По-късата страна
450 mm
Условия за гаранция
19,98%