Mexen Binox мивка от неръждаема стомана, 2-камерна, 800 x 450 mm, инокс HC - 6421802000-01HC
  • Дни на кухнята
search
Mexen Binox мивка от неръждаема стомана, 2-камерна, 800 x 450 mm, инокс HC - 6421802000-01HC Mexen Binox мивка от неръждаема стомана, 2-камерна, 800 x 450 mm, инокс HC - 6421802000-01HC Mexen Binox мивка от неръждаема стомана, 2-камерна, 800 x 450 mm, инокс HC - 6421802000-01HC Mexen Binox мивка от неръждаема стомана, 2-камерна, 800 x 450 mm, инокс HC - 6421802000-01HC Mexen Binox мивка от неръждаема стомана, 2-камерна, 800 x 450 mm, инокс HC - 6421802000-01HC
Неръждаема стомана AISI 304 Неръждаема стомана AISI 304
PerfectClean PerfectClean
Устойчивост на надраскване Устойчивост на надраскване
Индекс:
6421802000-01HC
Цвят:
Цвят - Инокс - ()
Повърхност - Пчелна пита - ()
Спецификация на продукта:
Размер: 800x450x200 mm
Дълбочина на камерата: 200 mm
Размери на камерата: 400x362 mm
Дебелина на стоманения ръб: 3 mm
Дебелина на стоманата на камерата: 1 mm
Радиус на закръгляне на ъглите на камерата: R10
Диаметър на източника: ø92 mm
Вид: 2-камерен
Тип: Вграждане в плот, Под плот
Материал: Неръждаема стомана AISI 304
Цвят: Инокс
Повърхност: Пчелна пита
Финиш на сифона: Инокс
Преливен отвор: Да
Отвор за батерия: Не
Ръчен сифон в комплект с кошница за отпадъци и капачка
Допълнителна маска за източника
Скрит преливен отвор
Звукоизолиращи мати за мивката
Устойчивост на удари, драскотини и обезцветяване
Устойчивост на висока температура и термичен шок
Повърхност, улесняваща почистването
Иновативни решения, използвани в този продукт
Неръждаема стомана AISI 304
PerfectClean
Устойчивост на надраскване
Устойчивост на замърсявания
Устойчивост на висока температура
Тапицерия за звукоизолиране на мивка
Скрит преливен отвор
2 години гаранция
Серия
По-дълга страна
800 мм
По-късата страна
450 mm
Цвят
Повърхност
Пчелна пита
Форма
Правоъгълен
Сила на монтаж
Универсална
Сифон в комплект
Да
Брой отделения
Отвори
0
Отцедник
Без отцедник
Превод
Да
Инструкции за употреба
Информация за безопасността
Условия за гаранция
19,99%