Mexen Binox метална мивка с две корита 800 x 450 мм, мед HC - 6421802000-65HC
  • Дни на кухнята
search
Mexen Binox метална мивка с две корита 800 x 450 мм, мед HC - 6421802000-65HC Mexen Binox метална мивка с две корита 800 x 450 мм, мед HC - 6421802000-65HC Mexen Binox метална мивка с две корита 800 x 450 мм, мед HC - 6421802000-65HC Mexen Binox метална мивка с две корита 800 x 450 мм, мед HC - 6421802000-65HC Mexen Binox метална мивка с две корита 800 x 450 мм, мед HC - 6421802000-65HC
Индекс:
6421802000-65HC
Цвят:
Цвят - Мед - ()
Повърхност - Пчелна пита - ()
Спецификация на продукта:
Размер: 800x450x200 мм
Дълбочина на коритото: 200 мм
Размери на коритото: 400x362 мм
Дебелина на стоманата на ръба: 3 мм
Дебелина на стоманата на коритото: 1 мм
Радиус на закръгляне на ъглите на коритото: R10
Диаметър на оттока: Ø92 мм
Вид: с две корита
Тип: За вграждане в плот, Подплотова
Материал: Неръждаема стомана AISI 304
Цвят: Мед
Повърхност: Тип пчелна пита
Завършек на сифона: Мед
Отвор за преливане: Да
Отвор за батерия: Не
Ръчен сифон в комплект с кошница за отпадъци и тапа
Допълнителен капак за оттока
Скрит отвор за преливане
Звукоизолиращи подложки за мивката
Устойчивост на удари, драскотини и обезцветяване
По-дълга страна
800 мм
По-късата страна
450 mm
Условия за гаранция
19,98%