Mexen Binox стоманена мивка с 2 камери 800 x 450 мм, златен HC - 6421802000-55HC
  • Дни на кухнята
search
Mexen Binox стоманена мивка с 2 камери 800 x 450 мм, златен HC - 6421802000-55HC Mexen Binox стоманена мивка с 2 камери 800 x 450 мм, златен HC - 6421802000-55HC Mexen Binox стоманена мивка с 2 камери 800 x 450 мм, златен HC - 6421802000-55HC Mexen Binox стоманена мивка с 2 камери 800 x 450 мм, златен HC - 6421802000-55HC Mexen Binox стоманена мивка с 2 камери 800 x 450 мм, златен HC - 6421802000-55HC
Индекс:
6421802000-55HC
Цвят:
Цвят - Златен - ()
Повърхност - Пчелна пита - ()
Спецификация на продукта:
Размер: 800x450x200 мм
Дълбочина на камерата: 200 мм
Размери на камерата: 400x362 мм
Дебелина на стоманата на ръба: 3 мм
Дебелина на стоманата на камерата: 1 мм
Радиус на заобляне на ъглите на камерата: R10
Диаметър на оттока: Ø92 мм
Тип: 2-камерен
Тип: Вграждане в плот, Подплотен
Материал: Неръждаема стомана AISI 304
Цвят: Златен
Повърхност: Медена пита
Покритие на сифона: Златен
Отвор за преливане: Да
Отвор за батерия: Не
Ръчен сифон в комплект с кошница за отпадъци и запушалка
Допълнителна маска за оттока
Скрит отвор за преливане
Матки за заглушаване на мивката
Издръжливост на удари, надрасквания и промяна на цвета
По-дълга страна
800 мм
По-късата страна
450 mm
Условия за гаранция
19,98%