Mexen Ares електрически радиатор 1800 x 500 мм, 900 W, черен - W102-1800-500-2900-70
search
Mexen Ares електрически радиатор 1800 x 500 мм, 900 W, черен - W102-1800-500-2900-70 Mexen Ares електрически радиатор 1800 x 500 мм, 900 W, черен - W102-1800-500-2900-70 Mexen Ares електрически радиатор 1800 x 500 мм, 900 W, черен - W102-1800-500-2900-70 Mexen Ares електрически радиатор 1800 x 500 мм, 900 W, черен - W102-1800-500-2900-70 Mexen Ares електрически радиатор 1800 x 500 мм, 900 W, черен - W102-1800-500-2900-70 Mexen Ares електрически радиатор 1800 x 500 мм, 900 W, черен - W102-1800-500-2900-70 Mexen Ares електрически радиатор 1800 x 500 мм, 900 W, черен - W102-1800-500-2900-70
Отоплителна мощност: 900 W Отоплителна мощност: 900 W
Стомана Стомана
Термостат Термостат
Индекс:
W102-1800-500-2900-70
Височина:
1800 мм
Цвят:
Широчина:
500 мм
Мощност на нагревателя:
900 W
Широчина - 500 мм - ()
Цвят - Черен - ()
Електрическият радиатор Mexen Ares е съвременно решение за вашия дом, предлагащо изключителна ефективност и елегантност. С височина 1800 мм и ширина 500 мм, той идеално се вписва във всяка вътрешност. Отоплителната мощност от 900 W осигурява бързо и ефективно отопление, а 39 нагревателни пръта гарантират равномерното разпределение на топлината. Черният цвят от устойчива на корозия стомана придава стилен вид. Сензорното управление с LED дисплей, термостат и функции като Sensitive и Comfort правят този радиатор изключително функционален. Допълнителните защити като блокада за деца повишават безопасността при използване. Продуктът предлага също така опция за сушене и изисква запълване с вода или смес с гликол. Благодарение на степента на защита IP44, Mexen Ares е устойчив на влага, а в комплекта се включват всички монтажни елементи.
Технически данни:
Височина: 1800 мм
Ширина: 500 мм
Дълбочина: 52 мм
Цвят: Черен
Материал: Стомана
Капацитет: 8,5 л
Отоплителна мощност: 900 W
Брой нагревателни пръти: 39
Обща дължина на нагревателя: 866 мм
Дължина на нагревателния елемент: 750 мм
Дължина на захранващия кабел: 1,5 м
Работно напрежение: 230V/50 Hz
Степен на защита: IP44
Сензорно управление с LED дисплей
Допълнителна защита срещу работа на "сухо"
Вграденият термостат поддържа желаната температура на радиатора
Висококачествено, устойчиво на корозия покритие
Радиаторът изисква запълване с вода или смес от вода напр. с гликол за правилно функциониране
Включва: окачвания, монтажен комплект и запечатващи тапи
Функции на радиатора:
- Sensitive позволява настройка на температурата в диапазона 40°C-65°C
- Блокада за деца позволява блокиране на управителя на нагревателя
Иновативни решения, използвани в този продукт
Отоплителна мощност: 900 W
Стомана
Термостат
Чувствителна
Комфорт
Родителски контрол
Суха защита
Топлинен комфорт през цялата година
Подключване 230V
Степен на защита: IP44
Спирален кабел с дължина 1,5м
Устойчивост на потъмняване и корозия
10 години гаранция
2 години гаранция
Серия
Широчина
500 мм
Височина
1800 мм
Дълбочина
52 мм
Тип
Електрически
Мощност на нагревателя
900 W
Стомана
Монтаж
Вертикална
Условия за гаранция - радиатор
Условия на гаранцията - електрически нагревател
19,99%
Стара цена BGN: 389,39 BGN
Стомана Стомана
Термостат Термостат
Индекс:
W102-1800-500-2900-70
Височина:
1800 мм
Цвят:
Широчина:
500 мм
Мощност на нагревателя:
900 W
Широчина - 500 мм - ()