Mexen Ares електрически радиатор 1800 x 500 мм, 900 W, антрацит - W102-1800-500-2900-66
search
Mexen Ares електрически радиатор 1800 x 500 мм, 900 W, антрацит - W102-1800-500-2900-66 Mexen Ares електрически радиатор 1800 x 500 мм, 900 W, антрацит - W102-1800-500-2900-66 Mexen Ares електрически радиатор 1800 x 500 мм, 900 W, антрацит - W102-1800-500-2900-66 Mexen Ares електрически радиатор 1800 x 500 мм, 900 W, антрацит - W102-1800-500-2900-66 Mexen Ares електрически радиатор 1800 x 500 мм, 900 W, антрацит - W102-1800-500-2900-66 Mexen Ares електрически радиатор 1800 x 500 мм, 900 W, антрацит - W102-1800-500-2900-66 Mexen Ares електрически радиатор 1800 x 500 мм, 900 W, антрацит - W102-1800-500-2900-66
Отоплителна мощност: 900 W Отоплителна мощност: 900 W
Стомана Стомана
Термостат Термостат
Индекс:
W102-1800-500-2900-66
Височина:
1800 мм
Цвят:
Антрацит
Широчина:
500 мм
Мощност на нагревателя:
900 W
Широчина - 500 мм - ()
Цвят - Антрацит - ()
Mexen Ares е елегантен електрически радиатор, осигуряващ отлична производителност във всякакъв интериор. С височина от 1800 mm и широчина от 500 mm, той се вписва идеално в пространства с различен размер. Топлинна мощност от 900 W и 39 отоплителни елемента гарантират бързо затопляне. Антрацитовия цвят и стоманената конструкция с устойчиво на корозия покритие подчертават съвременния дизайн. Оборудван с тъч управление, термостат и функции като Sensitive и Comfort, Ares предлага комфортно използване. Допълнителни защити, като родителски контрол и защита от работа на "сухо", увеличават безопасността. Изисква запълване с вода или гликол за правилно функциониране. Комплектът съдържа всички необходими монтажни елементи.
Технически данни:
Височина: 1800 mm
Широчина: 500 mm
Дълбочина: 52 mm
Цвят: Антрацит
Материал: Стомана
Капацитет: 8,5 l
Топлинна мощност: 900 W
Брой на отоплителните елементи: 39
Обща дължина на нагревателя: 866 mm
Дължина на отоплителния елемент: 750 mm
Дължина на захранващия кабел: 1,5 m
Работно напрежение: 230V/50 Hz
Степен на защита: IP44
Сензорно управление с LED дисплей
Допълнителна защита от работа на "сухо"
Вграден термостат поддържа желаната температура на радиатора
Висококачествено, устойчиво лаково покритие устойчиво на корозия
Радиаторът изисква запълване с вода или смес от вода, например с гликол, за правилна работа
В комплекта: закачалки, монтажен комплект и запушващи тапи
Функции на радиатора:
- Sensitive позволява настройване на температура в диапазона 40°C-65°C
- Родителски контрол позволява заключване на контролера на нагревателя
Иновативни решения, използвани в този продукт
Отоплителна мощност: 900 W
Стомана
Термостат
Чувствителна
Комфорт
Родителски контрол
Суха защита
Топлинен комфорт през цялата година
Подключване 230V
Степен на защита: IP44
Спирален кабел с дължина 1,5м
Устойчивост на потъмняване и корозия
10 години гаранция
2 години гаранция
Серия
Широчина
500 мм
Височина
1800 мм
Дълбочина
52 мм
Тип
Електрически
Мощност на нагревателя
900 W
Цвят
Антрацит
Материал
Стомана
Монтаж
Вертикална
Условия за гаранция - радиатор
Условия на гаранцията - електрически нагревател
20%
Стара цена BGN: 400,29 BGN
Стомана Стомана
Термостат Термостат
Индекс:
W102-1800-500-2900-66
Височина:
1800 мм
Цвят:
Широчина:
500 мм
Мощност на нагревателя:
900 W
Широчина - 500 мм - ()