Mexen Ares радиатор за баня 900 x 600 мм, 433 W, черен - W102-0900-600-00-70
search
Mexen Ares радиатор за баня 900 x 600 мм, 433 W, черен - W102-0900-600-00-70 Mexen Ares радиатор за баня 900 x 600 мм, 433 W, черен - W102-0900-600-00-70 Mexen Ares радиатор за баня 900 x 600 мм, 433 W, черен - W102-0900-600-00-70 Mexen Ares радиатор за баня 900 x 600 мм, 433 W, черен - W102-0900-600-00-70 Mexen Ares радиатор за баня 900 x 600 мм, 433 W, черен - W102-0900-600-00-70 Mexen Ares радиатор за баня 900 x 600 мм, 433 W, черен - W102-0900-600-00-70 Mexen Ares радиатор за баня 900 x 600 мм, 433 W, черен - W102-0900-600-00-70 Mexen Ares радиатор за баня 900 x 600 мм, 433 W, черен - W102-0900-600-00-70 Mexen Ares радиатор за баня 900 x 600 мм, 433 W, черен - W102-0900-600-00-70
Стомана Стомана
Макс. 0,6 Mpa Макс. 0,6 Mpa
Макс. 95°C Макс. 95°C
Индекс:
W102-0900-600-00-70
Височина:
900 мм
Цвят:
Широчина:
600 мм
Мощност на нагревателя:
433 W
Широчина - 600 мм - ()
Цвят - Черен - ()
Mexen Ares е модерен радиатор за баня с размери 900 x 600 мм, предлагащ отоплителна мощност от 433 W, идеален за ефективно отопление на помещения. Неговото елегантно черно покритие, съвместимо с RAL 9005, не само изглежда естетично, но и е устойчиво на корозия. Продуктът е изработен от дълготрайна стомана, което гарантира дълъг живот. Благодарение на възможността за долно и средно свързване и съвместимостта с нагревател, предлага гъвкавост при монтажа. Комплектът съдържа всички необходими монтажни аксесоари.
Технически данни:
Височина: 900 мм
Широчина: 600 мм
Дълбочина: 56 мм
Разстояние за свързване:
- 55 см (долно) или 5 см (средно)
Цвят: Черен RAL 9005
Материал: Стомана
Тегло: 6,83 кг
Капацитет: 4,5 л
Реакция на огън: A1
Работна температура: макс 95 °C
Максимално работно налягане: 0,6 MPa
Отоплителна мощност:
- 75/65/20 °C - 433 W
Свързвания:
- 2xG ½″ средно
- 4xG ½″ отгоре и отдолу от дясно или ляво
Възможност за монтаж на нагревател
Висококачествено, устойчиво на корозия покритие
В комплекта: окачвания, монтажен комплект, запълващи тапи и въздухозаборник
Иновативни решения, използвани в този продукт
Стомана
Макс. 0,6 Mpa
Макс. 95°C
Широчина
600 мм
Височина
900 мм
Дълбочина
56 мм
Мощност на нагревателя
433 W
Универсална
Разстояние на свързване
5 см , 55 см
Връзка
Долно , Централно
Ориентация
Вертикална
Условия на гаранцията
Информация за безопасността
Ръководство за употреба
Производител
Не сте намерили отговора?
Пишете ни
100% Клиентите препоръчват този продукт
Качество
Външен вид
5.0
Обща оценка въз основа на 1 Мнение
  • Потвърдено
  • Други варианти
19,99%
Стара цена BGN: 163,39 BGN
Стомана Стомана
Макс. 0,6 Mpa Макс. 0,6 Mpa
Макс. 95°C Макс. 95°C
Индекс:
W102-0900-600-00-70
Височина:
900 мм
Цвят:
Широчина:
600 мм
Мощност на нагревателя:
433 W
Широчина - 600 мм - ()