Mexen Ares електрически радиатор 900 x 500 мм, 300 W, хром - W102-0900-500-2300-01
search
Mexen Ares електрически радиатор 900 x 500 мм, 300 W, хром - W102-0900-500-2300-01 Mexen Ares електрически радиатор 900 x 500 мм, 300 W, хром - W102-0900-500-2300-01 Mexen Ares електрически радиатор 900 x 500 мм, 300 W, хром - W102-0900-500-2300-01 Mexen Ares електрически радиатор 900 x 500 мм, 300 W, хром - W102-0900-500-2300-01 Mexen Ares електрически радиатор 900 x 500 мм, 300 W, хром - W102-0900-500-2300-01 Mexen Ares електрически радиатор 900 x 500 мм, 300 W, хром - W102-0900-500-2300-01 Mexen Ares електрически радиатор 900 x 500 мм, 300 W, хром - W102-0900-500-2300-01
Мощност на отопление: 300 W Мощност на отопление: 300 W
Стомана Стомана
Термостат Термостат
Индекс:
W102-0900-500-2300-01
Височина:
900 мм
Цвят:
Хром
Широчина:
500 мм
Мощност на нагревателя:
300 W
Широчина - 500 мм - ()
Цвят - Хром - ()
Електрическият радиатор Mexen Ares е идеално решение за модерни интериори. Благодарение на размерите му от 900 мм височина и 500 мм ширина, както и хромираното покритие, той се слива перфектно със заобикалящото пространство. С топлинна мощност от 300 W осигурява ефективно отопление, а 17-те нагревателни тръби и вградения термостат позволяват поддържането на комфортна температура. Оборудван с функции Sensitive и Comfort, той позволява регулиране на топлината и опция за сушене. Допълнителни функции, като родителска защита и защита срещу работа на "сухо", гарантират безопасна употреба. Със защитно покритие срещу корозия и сензорно управление с LED дисплей, Mexen Ares е траен и надежден избор.
Технически данни:
Височина: 900 мм
Ширина: 500 мм
Дълбочина: 52 мм
Цвят: Хром
Материал: Стомана
Капацитет: 3,9 л
Топлинна мощност: 300 W
Брой нагревателни тръби: 17
Обща дължина на нагревателя: 426 мм
Дължина на нагревателния елемент: 310 мм
Дължина на захранващия кабел: 1,5 м
Работно напрежение: 230V/50 Hz
Степен на защита: IP44
Сензорно управление чрез LED дисплей
Допълнителна защита срещу работа на "сухо"
Вграденият термостат поддържа желаната температура на радиатора
Висококачествено, устойчиво на корозия покритие
Радиаторът за правилно функциониране изисква запълване с вода или смес от вода, например с гликол
Включва: закачалки, монтажен комплект и запушващи тапи
Функции на радиатора:
- Sensitive позволява настройване на температурата в диапазона 40°C-65°C
- Родителска защита позволява заключване на контролера на нагревателя
Иновативни решения, използвани в този продукт
Мощност на отопление: 300 W
Стомана
Термостат
Чувствителна
Комфорт
Родителски контрол
Суха защита
Топлинен комфорт през цялата година
Подключване 230V
Степен на защита: IP44
Спирален кабел с дължина 1,5м
Устойчивост на потъмняване и корозия
10 години гаранция
2 години гаранция
Серия
Широчина
500 мм
Височина
900 мм
Дълбочина
52 мм
Тип
Електрически
Мощност на нагревателя
300 W
Цвят
Хром
Материал
Стомана
Монтаж
Вертикална
Условия за гаранция - радиатор
Условия на гаранцията - електрически нагревател
20%
Стара цена BGN: 337,69 BGN
Стомана Стомана
Термостат Термостат
Индекс:
W102-0900-500-2300-01
Височина:
900 мм
Цвят:
Широчина:
500 мм
Мощност на нагревателя:
300 W
Широчина - 500 мм - ()