Mexen Mars радиатор за баня 900 x 600 mm, 430 W, антрацит - W110-0900-600-00-66
search
Mexen Mars радиатор за баня 900 x 600 mm, 430 W, антрацит - W110-0900-600-00-66 Mexen Mars радиатор за баня 900 x 600 mm, 430 W, антрацит - W110-0900-600-00-66 Mexen Mars радиатор за баня 900 x 600 mm, 430 W, антрацит - W110-0900-600-00-66 Mexen Mars радиатор за баня 900 x 600 mm, 430 W, антрацит - W110-0900-600-00-66 Mexen Mars радиатор за баня 900 x 600 mm, 430 W, антрацит - W110-0900-600-00-66 Mexen Mars радиатор за баня 900 x 600 mm, 430 W, антрацит - W110-0900-600-00-66 Mexen Mars радиатор за баня 900 x 600 mm, 430 W, антрацит - W110-0900-600-00-66 Mexen Mars радиатор за баня 900 x 600 mm, 430 W, антрацит - W110-0900-600-00-66 Mexen Mars радиатор за баня 900 x 600 mm, 430 W, антрацит - W110-0900-600-00-66
Стомана Стомана
Макс. 0,6 Mpa Макс. 0,6 Mpa
Макс. 95°C Макс. 95°C
Индекс:
W110-0900-600-00-66
Височина:
900 мм
Цвят:
Антрацит
Широчина:
600 мм
Мощност на нагревателя:
339 W
Широчина - 600 мм - ()
Цвят - Антрацит - ()
Технически данни:
Височина: 900 mm
Ширина: 600 mm
Дълбочина: 30 mm
Разстояние между връзките:
- 55 cm (долно) или 5 cm (средно)
Цвят: Антрацит RAL 7016
Материал: Стомана
Тегло: 6,73 kg
Реакция на огън: A1
Работна температура: макс 95 °C
Максимално работно налягане: 0,6 Mpa
Мощност:
- 75/65/20 °C - 430 W
Връзки:
- 2xG ½″ средно
- 4xG ½″ отгоре и отдолу от дясната или лявата страна
Възможност за монтаж на нагревател
Висококачествено, устойчиво на корозия покритие
Комплектът включва: закачалки, монтажен комплект, запушалки и обезвъздушител
Иновативни решения, използвани в този продукт
Стомана
Макс. 0,6 Mpa
Макс. 95°C
Широчина
600 мм
Височина
900 мм
Дълбочина
30 мм
Мощност на нагревателя
339 W
Цвят
Антрацит
Универсална
Разстояние на свързване
5 см , 55 см
Връзка
Централно , Долно
Ориентация
Вертикална
Инструкция за употреба
Информация за безопасността
Условия на гаранцията
19,95%
Стара цена BGN: 155,19 BGN
Стомана Стомана
Макс. 0,6 Mpa Макс. 0,6 Mpa
Макс. 95°C Макс. 95°C
Индекс:
W110-0900-600-00-66
Височина:
900 мм
Цвят:
Широчина:
600 мм
Мощност на нагревателя:
339 W
Широчина - 600 мм - ()