Mexen Mars радиатор за баня 900 x 400 мм, 309 W, антрацит - W110-0900-400-00-66
search
Mexen Mars радиатор за баня 900 x 400 мм, 309 W, антрацит - W110-0900-400-00-66 Mexen Mars радиатор за баня 900 x 400 мм, 309 W, антрацит - W110-0900-400-00-66 Mexen Mars радиатор за баня 900 x 400 мм, 309 W, антрацит - W110-0900-400-00-66 Mexen Mars радиатор за баня 900 x 400 мм, 309 W, антрацит - W110-0900-400-00-66 Mexen Mars радиатор за баня 900 x 400 мм, 309 W, антрацит - W110-0900-400-00-66 Mexen Mars радиатор за баня 900 x 400 мм, 309 W, антрацит - W110-0900-400-00-66 Mexen Mars радиатор за баня 900 x 400 мм, 309 W, антрацит - W110-0900-400-00-66 Mexen Mars радиатор за баня 900 x 400 мм, 309 W, антрацит - W110-0900-400-00-66 Mexen Mars радиатор за баня 900 x 400 мм, 309 W, антрацит - W110-0900-400-00-66
Стомана Стомана
Макс. 0,6 Mpa Макс. 0,6 Mpa
Макс. 95°C Макс. 95°C
Индекс:
W110-0900-400-00-66
Височина:
900 мм
Цвят:
Антрацит
Широчина:
400 мм
Мощност на нагревателя:
309 W
Широчина - 400 мм - ()
Цвят - Антрацит - ()
Радиаторът за баня Mexen Mars е идеалното съчетание на стил и функционалност. Неговите компактни размери 900 x 400 мм и елегантния антрацитен цвят RAL 7016 перфектно се вписват във всяка баня. Изработен е от стомана, характеризира се с издръжливост и устойчивост на корозия благодарение на висококачественото лаково покритие. Отоплителната мощност от 309 W и възможността за работа при максимална температура 95 °C осигуряват отлично отопление. Освен това, възможността за монтаж на нагревател и разнообразните опции за връзка улесняват инсталацията. В комплектът са включени окачвания, монтажен комплект и отдушник.
Технически данни:
Височина: 900 мм
Ширина: 400 мм
Дълбочина: 30 мм
Разстояние за свързване:
- 35 см (долно) или 5 см (централно)
Цвят: Антрацит RAL 7016
Материал: Стомана
Тегло: 5,14 кг
Капацитет: 3,4 л
Реакция на огън: A1
Температура на работа: макс 95 °C
Максимално работно налягане: 0,6 Mpa
Мощност на отопление:
- 75/65/20 °C - 309 W
Връзки:
- 2xG ½″ централни
- 4xG ½″ отгоре и отдолу от дясната или лявата страна
Възможност за монтаж на нагревател
Висококачествено, трайно лаково покритие устойчиво на корозия
В комплекта: окачвания, монтажен комплект, запушалки и отдушник
Иновативни решения, използвани в този продукт
Стомана
Макс. 0,6 Mpa
Макс. 95°C
Устойчивост на потъмняване и корозия
10 години гаранция
Серия
Широчина
400 мм
Височина
900 мм
Дълбочина
30 мм
Мощност на нагревателя
309 W
Цвят
Антрацит
Материал
Стомана
Сила на монтаж
Универсална
Разстояние на свързване
5 см , 35 см
Връзка
Долно , Централно
Ориентация
Вертикална
Условия на гаранцията
Информация за безопасността
Инструкция за употреба
Производител
Не сте намерили отговора?
Пишете ни
100% Клиентите препоръчват този продукт
Качество
Външен вид
5.0
Обща оценка въз основа на 1 Мнение
  • Потвърдено
  • Други варианти
19,94%
Стара цена BGN: 133,49 BGN
Стомана Стомана
Макс. 0,6 Mpa Макс. 0,6 Mpa
Макс. 95°C Макс. 95°C
Индекс:
W110-0900-400-00-66
Височина:
900 мм
Цвят:
Широчина:
400 мм
Мощност на нагревателя:
309 W
Широчина - 400 мм - ()