Mexen Mars радиатор за баня 1200 x 400 мм, 439 W, антрацит - W110-1200-400-00-66
search
Mexen Mars радиатор за баня 1200 x 400 мм, 439 W, антрацит - W110-1200-400-00-66 Mexen Mars радиатор за баня 1200 x 400 мм, 439 W, антрацит - W110-1200-400-00-66 Mexen Mars радиатор за баня 1200 x 400 мм, 439 W, антрацит - W110-1200-400-00-66 Mexen Mars радиатор за баня 1200 x 400 мм, 439 W, антрацит - W110-1200-400-00-66 Mexen Mars радиатор за баня 1200 x 400 мм, 439 W, антрацит - W110-1200-400-00-66 Mexen Mars радиатор за баня 1200 x 400 мм, 439 W, антрацит - W110-1200-400-00-66 Mexen Mars радиатор за баня 1200 x 400 мм, 439 W, антрацит - W110-1200-400-00-66 Mexen Mars радиатор за баня 1200 x 400 мм, 439 W, антрацит - W110-1200-400-00-66 Mexen Mars радиатор за баня 1200 x 400 мм, 439 W, антрацит - W110-1200-400-00-66
Стомана Стомана
Макс. 0,6 Mpa Макс. 0,6 Mpa
Макс. 95°C Макс. 95°C
Индекс:
W110-1200-400-00-66
Височина:
1200 мм
Цвят:
Антрацит
Широчина:
400 мм
Мощност на нагревателя:
439 W
Широчина - 400 мм - ()
Цвят - Антрацит - ()
Технически данни:
Височина: 1200 мм
Ширина: 400 мм
Дълбочина: 30 мм
Разстояние за свързване:
- 35 см (долно) или 5 см (средно)
Цвят: Антрацит RAL 7016
Материал: Стомана
Тегло: 7,07 кг
Реакция на огън: A1
Работна температура: макс 95 °C
Максимално работно налягане: 0,6 Mpa
Отоплителна мощност:
- 75/65/20 °C - 439 W
Свързвания:
- 2xG ½″ средно
- 4xG ½″ отгоре и отдолу отдясно или отляво
Възможност за монтаж на нагревател
Качествено, трайно покритие устойчиво на корозия
В комплекта: закачалки, монтажен комплект, запушващи тапи и обезвъздушител
Макс. 0,6 Mpa
Макс. 95°C
Широчина
400 мм
Височина
1200 мм
Дълбочина
30 мм
Мощност на нагревателя
439 W
Цвят
Антрацит
Разстояние на свързване
5 см , 35 см
Връзка
Централно , Долно
Условия на гаранцията
19,99%
Стара цена BGN: 163,39 BGN
Стомана Стомана
Макс. 0,6 Mpa Макс. 0,6 Mpa
Макс. 95°C Макс. 95°C
Индекс:
W110-1200-400-00-66
Височина:
1200 мм
Цвят:
Широчина:
400 мм
Мощност на нагревателя:
439 W
Широчина - 400 мм - ()