Mexen Mars радиатор за баня 1200 x 400 мм, 346 W, хром - W110-1200-400-00-01
search
Mexen Mars радиатор за баня 1200 x 400 мм, 346 W, хром - W110-1200-400-00-01 Mexen Mars радиатор за баня 1200 x 400 мм, 346 W, хром - W110-1200-400-00-01 Mexen Mars радиатор за баня 1200 x 400 мм, 346 W, хром - W110-1200-400-00-01 Mexen Mars радиатор за баня 1200 x 400 мм, 346 W, хром - W110-1200-400-00-01 Mexen Mars радиатор за баня 1200 x 400 мм, 346 W, хром - W110-1200-400-00-01 Mexen Mars радиатор за баня 1200 x 400 мм, 346 W, хром - W110-1200-400-00-01 Mexen Mars радиатор за баня 1200 x 400 мм, 346 W, хром - W110-1200-400-00-01 Mexen Mars радиатор за баня 1200 x 400 мм, 346 W, хром - W110-1200-400-00-01 Mexen Mars радиатор за баня 1200 x 400 мм, 346 W, хром - W110-1200-400-00-01
Стомана Стомана
Макс. 0,6 Mpa Макс. 0,6 Mpa
Макс. 95°C Макс. 95°C
Индекс:
W110-1200-400-00-01
Височина:
1200 мм
Цвят:
Широчина:
400 мм
Мощност на нагревателя:
346 W
Широчина - 400 мм - ()
Цвят - Хром - ()
Mexen Mars е модерен радиатор за баня с размери 1200 x 400 мм, идеален за всяка баня. Характеризира се с мощност от 346 W, което осигурява ефективно отопление на помещението. Хромираното покритие придава елегантност на интериора, а изработката от стомана гарантира дълготрайност и устойчивост на корозия. Радиаторът има възможност за монтаж на нагревател, а максималната работна температура е 95°C. Комплектът включва окачвания и монтажен комплект, което улеснява инсталацията.
Технически данни:
Височина: 1200 мм
Широчина: 400 мм
Дълбочина: 30 мм
Разстояние за свързване:
- 35 см (долно) или 5 см (централно)
Цвят: Хром
Материал: Стомана
Тегло: 7,07 кг
Капацитет: 4,7 л
Реакция на огън: A1
Работна температура: макс 95 °C
Максимално работно налягане: 0,6 Mpa
Отоплителна мощност:
- 75/65/20 °C - 346 W
Връзки:
- 2xG ½″ централни
- 4xG ½″ отгоре и отдолу отдясно или отляво
Възможност за монтаж на нагревател
Висококачествено, устойчиво на корозия покритие
В комплекта: окачвания, монтажен комплект, запушващи тапи и въздухоотводител
Иновативни решения, използвани в този продукт
Стомана
Макс. 0,6 Mpa
Макс. 95°C
Устойчивост на потъмняване и корозия
10 години гаранция
Серия
Широчина
400 мм
Височина
1200 мм
Дълбочина
30 мм
Мощност на нагревателя
346 W
Цвят
Материал
Стомана
Сила на монтаж
Универсална
Разстояние на свързване
5 см , 35 см
Връзка
Долно , Централно
Ориентация
Вертикална
Условия на гаранцията
Информация за безопасността
Инструкция за употреба
19,99%
Стара цена BGN: 247,79 BGN
Стомана Стомана
Макс. 0,6 Mpa Макс. 0,6 Mpa
Макс. 95°C Макс. 95°C
Индекс:
W110-1200-400-00-01
Височина:
1200 мм
Цвят:
Широчина:
400 мм
Мощност на нагревателя:
346 W
Широчина - 400 мм - ()