Mexen Mars радиатор за баня 700 x 400 мм, 238 W, антрацит - W110-0700-400-00-66
search
Mexen Mars радиатор за баня 700 x 400 мм, 238 W, антрацит - W110-0700-400-00-66 Mexen Mars радиатор за баня 700 x 400 мм, 238 W, антрацит - W110-0700-400-00-66 Mexen Mars радиатор за баня 700 x 400 мм, 238 W, антрацит - W110-0700-400-00-66 Mexen Mars радиатор за баня 700 x 400 мм, 238 W, антрацит - W110-0700-400-00-66 Mexen Mars радиатор за баня 700 x 400 мм, 238 W, антрацит - W110-0700-400-00-66 Mexen Mars радиатор за баня 700 x 400 мм, 238 W, антрацит - W110-0700-400-00-66 Mexen Mars радиатор за баня 700 x 400 мм, 238 W, антрацит - W110-0700-400-00-66 Mexen Mars радиатор за баня 700 x 400 мм, 238 W, антрацит - W110-0700-400-00-66 Mexen Mars радиатор за баня 700 x 400 мм, 238 W, антрацит - W110-0700-400-00-66
Стомана Стомана
Макс. 0,6 Mpa Макс. 0,6 Mpa
Макс. 95°C Макс. 95°C
Индекс:
W110-0700-400-00-66
Височина:
700 мм
Цвят:
Антрацит
Широчина:
400 мм
Мощност на нагревателя:
238 W
Широчина - 400 мм - ()
Цвят - Антрацит - ()
Mexen Mars е съвременен радиатор за баня с размери 700 x 400 мм, предлагащ топлинна мощност от 238 W, което го прави идеален избор за малки и средни бани. Изработен от издръжлива стомана, той е устойчив на корозия благодарение на висококачественото си лаковно покритие. Радиаторът се предлага в елегантен антрацитов цвят RAL 7016. Монтажът е гъвкав, с различни опции за свързване: долно и средно, както и възможност за монтиране на нагревател. Комплектът съдържа необходимите елементи за монтаж, което улеснява инсталацията.
Технически данни:
Височина: 700 мм
Ширина: 400 мм
Дълбочина: 30 мм
Разстояние на свързване:
- 35 см (долно) или 5 см (средно)
Цвят: Антрацит RAL 7016
Материал: Стомана
Тегло: 4,06 кг
Капацитет: 2,6 л
Реакция на огън: A1
Работна температура: макс 95 °C
Максимално работно налягане: 0,6 Mpa
Топлинна мощност:
- 75/65/20 °C - 238 W
Свързвания:
- 2xG ½″ средно
- 4xG ½″ отгоре и отдолу отдясно или отляво
Възможност за монтиране на нагревател
Висококачествено, издръжливо лаковно покритие, устойчиво на корозия
Комплектът включва: окачвания, монтажен комплект, запушалки за затваряне и вентилационен отвор
Иновативни решения, използвани в този продукт
Стомана
Макс. 0,6 Mpa
Макс. 95°C
Устойчивост на потъмняване и корозия
10 години гаранция
Серия
Широчина
400 мм
Височина
700 мм
Дълбочина
30 мм
Мощност на нагревателя
238 W
Цвят
Антрацит
Материал
Стомана
Сила на монтаж
Универсална
Разстояние на свързване
5 см , 35 см
Връзка
Долно , Централно
Ориентация
Вертикална
Условия на гаранцията
Информация за безопасността
Инструкция за употреба
19,96%
Стара цена BGN: 114,39 BGN
Стомана Стомана
Макс. 0,6 Mpa Макс. 0,6 Mpa
Макс. 95°C Макс. 95°C
Индекс:
W110-0700-400-00-66
Височина:
700 мм
Цвят:
Широчина:
400 мм
Мощност на нагревателя:
238 W
Широчина - 400 мм - ()