Mexen Mars радиатор за баня 1800 x 600 mm, 953 W, антрацит - W110-1800-600-00-66
search
Mexen Mars радиатор за баня 1800 x 600 mm, 953 W, антрацит - W110-1800-600-00-66 Mexen Mars радиатор за баня 1800 x 600 mm, 953 W, антрацит - W110-1800-600-00-66 Mexen Mars радиатор за баня 1800 x 600 mm, 953 W, антрацит - W110-1800-600-00-66 Mexen Mars радиатор за баня 1800 x 600 mm, 953 W, антрацит - W110-1800-600-00-66 Mexen Mars радиатор за баня 1800 x 600 mm, 953 W, антрацит - W110-1800-600-00-66 Mexen Mars радиатор за баня 1800 x 600 mm, 953 W, антрацит - W110-1800-600-00-66 Mexen Mars радиатор за баня 1800 x 600 mm, 953 W, антрацит - W110-1800-600-00-66 Mexen Mars радиатор за баня 1800 x 600 mm, 953 W, антрацит - W110-1800-600-00-66 Mexen Mars радиатор за баня 1800 x 600 mm, 953 W, антрацит - W110-1800-600-00-66
Стомана Стомана
Макс. 0,6 Mpa Макс. 0,6 Mpa
Макс. 95°C Макс. 95°C
Индекс:
W110-1800-600-00-66
Височина:
1800 мм
Цвят:
Антрацит
Широчина:
600 мм
Мощност на нагревателя:
953 W
Широчина - 600 мм - ()
Цвят - Антрацит - ()
Mexen Mars е радиатор за баня, характеризиращ се с впечатляващи размери 1800 x 600 mm, което позволява ефективно отопление на пространството с мощност 953 W. Неговият елегантен антрацитов цвят (RAL 7016) се вписва идеално в съвременните интериори. Изработен от стомана, той осигурява здравина и устойчивост благодарение на висококачественото лаково покритие, устойчиво на корозия. Възможността за свързване на нагревател и гъвкавите опции за разстояние на свързване (55 см долно или 5 см централно) увеличават функционалността. Работната температура до 95 °C при налягане 0,6 Mpa предоставя широки възможности за приложение. В комплекта са включени закачалки, монтажен комплект, затапващи тапи и въздухоотводник, което улеснява монтажа и експлоатацията.
Технически данни:
Височина: 1800 mm
Ширина: 600 mm
Дълбочина: 30 mm
Разстояние за свързване:
- 55 см (долно) или 5 см (централно)
Цвят: Антрацит RAL 7016
Материал: Стомана
Тегло: 14,26 kg
Капацитет: 9,7 l
Реакция на огън: A1
Работна температура: макс 95 °C
Максимално работно налягане: 0,6 Mpa
Топлинна мощност:
- 75/65/20 °C - 953 W
Свързване:
- 2xG ½″ централно
- 4xG ½″ отгоре и отдолу от дясната или лявата страна
Възможност за монтиране на нагревател
Висококачествено, устойчиво на корозия покритие
В комплекта: закачалки, монтажен комплект, затапващи тапи и въздухоотводник
Иновативни решения, използвани в този продукт
Стомана
Макс. 0,6 Mpa
Макс. 95°C
Широчина
600 мм
Височина
1800 мм
Дълбочина
30 мм
Мощност на нагревателя
953 W
Цвят
Антрацит
Универсална
Разстояние на свързване
5 см , 55 см
Връзка
Долно , Централно
Ориентация
Вертикална
Условия на гаранцията
Информация за безопасността
Инструкция за употреба
19,98%
Стара цена BGN: 272,29 BGN
Стомана Стомана
Макс. 0,6 Mpa Макс. 0,6 Mpa
Макс. 95°C Макс. 95°C
Индекс:
W110-1800-600-00-66
Височина:
1800 мм
Цвят:
Широчина:
600 мм
Мощност на нагревателя:
953 W
Широчина - 600 мм - ()