Mexen Mars страничен радиатор за баня 700 x 400 мм, 238 W, бял - W110-0700-400-00-20-S
search
Mexen Mars страничен радиатор за баня 700 x 400 мм, 238 W, бял - W110-0700-400-00-20-S Mexen Mars страничен радиатор за баня 700 x 400 мм, 238 W, бял - W110-0700-400-00-20-S Mexen Mars страничен радиатор за баня 700 x 400 мм, 238 W, бял - W110-0700-400-00-20-S
Стомана Стомана
Макс. 0,6 Mpa Макс. 0,6 Mpa
Макс. 95°C Макс. 95°C
Индекс:
W110-0700-400-00-20-S
Височина:
700 мм
Цвят:
Широчина:
400 мм
Мощност на нагревателя:
238 W
Широчина - 400 мм - ()
Цвят - Бял - ()
Mexen Mars е стилен и функционален радиатор за баня с размери 700 x 400 мм. Благодарение на мощността от 238 W и възможността за работа при максимална температура от 95 °C осигурява ефективно отопление на помещението. Моделът е боядисан в бяло (RAL 9016) и е изработен от здрава стомана, което го прави устойчив на корозия. Инсталацията е лесна благодарение на включените монтажни елементи. Радиаторът Mexen Mars позволява монтаж на нагревател и има гъвкави странични и долни опции за свързване.
Технически данни:
Височина: 700 мм
Ширина: 400 мм
Дълбочина: 30 мм
Разстояние на свързване:
- 50 см (странично) или 35 см (долно)
Цвят: Бял RAL 9016
Материал: Стомана
Тегло: 4,42 кг
Капацитет: 2,6 л
Реакция на огън: А1
Работна температура: макс 95 °C
Максимално работно налягане: 0,6 Mpa
Мощност на отопление:
- 75/65/20 °C - 238 W
Свързвания:
- 2xG ½″ странично от дясната страна
- 4xG ½″ отгоре и отдолу от дясната или от лявата страна
Възможност за инсталиране на нагревател
Висококачествено, трайно лаково покритие устойчиво на корозия
В комплекта: окачване, монтажен комплект, заглушителни тапи и обезвъздушител
Иновативни решения, използвани в този продукт
Стомана
Макс. 0,6 Mpa
Макс. 95°C
Устойчивост на потъмняване и корозия
10 години гаранция
Серия
Широчина
400 мм
Височина
700 мм
Дълбочина
30 мм
Мощност на нагревателя
238 W
Цвят
Материал
Стомана
Сила на монтаж
Универсална
Разстояние на свързване
35 см , 50 cm
Връзка
Долно , Странично
Ориентация
Вертикална
Условия на гаранцията
Информация за безопасността
Инструкция за употреба
19,96%
Стара цена BGN: 125,29 BGN
Стомана Стомана
Макс. 0,6 Mpa Макс. 0,6 Mpa
Макс. 95°C Макс. 95°C
Индекс:
W110-0700-400-00-20-S
Височина:
700 мм
Цвят:
Широчина:
400 мм
Мощност на нагревателя:
238 W
Широчина - 400 мм - ()