Mexen Mars страничен радиатор за баня 700 x 400 мм, 238 W, черен - W110-0700-400-00-70-S
search
Mexen Mars страничен радиатор за баня 700 x 400 мм, 238 W, черен - W110-0700-400-00-70-S Mexen Mars страничен радиатор за баня 700 x 400 мм, 238 W, черен - W110-0700-400-00-70-S Mexen Mars страничен радиатор за баня 700 x 400 мм, 238 W, черен - W110-0700-400-00-70-S
Стомана Стомана
Макс. 0,6 Mpa Макс. 0,6 Mpa
Макс. 95°C Макс. 95°C
Индекс:
W110-0700-400-00-70-S
Височина:
700 мм
Цвят:
Широчина:
400 мм
Мощност на нагревателя:
238 W
Широчина - 400 мм - ()
Цвят - Черен - ()
Радиаторът за баня Mexen Mars е елегантно и функционално решение за всеки интериор. Неговите компактни размери 700 x 400 мм го правят идеално подходящ за по-малки пространства, като същевременно предлага ефективна отоплителна мощност от 238 W. Черният цвят с код RAL 9005 придава модерен вид, а стоманената конструкция гарантира трайност. Продуктът се характеризира с висока устойчивост на корозия и възможността за монтиране на нагревател, което увеличава неговата функционалност. С максимално работно налягане от 0,6 Mpa и температура до 95 °C, той осигурява надеждност на работа.
Технически данни:
Височина: 700 мм
Широчина: 400 мм
Дълбочина: 30 мм
Разстояние между връзките:
- 50 см (странични) или 35 см (долни)
Цвят: Черен RAL 9005
Материал: Стомана
Тегло: 4,42 кг
Капацитет: 2,6 л
Реакция на огън: A1
Работна температура: макс 95 °C
Максимално работно налягане: 0,6 Mpa
Мощност на отопление:
- 75/65/20 °C - 238 W
Връзки:
- 2xG ½″ странични от дясната страна
- 4xG ½″ отгоре и отдолу от дясната или лявата страна
Възможност за монтиране на нагревател
Висококачествено, трайно покритие, устойчиво на корозия
Комплектът включва: окачвания, монтажен комплект, тапи и клапа за обезвъздушаване
Иновативни решения, използвани в този продукт
Стомана
Макс. 0,6 Mpa
Макс. 95°C
Широчина
400 мм
Височина
700 мм
Дълбочина
30 мм
Мощност на нагревателя
238 W
Универсална
Разстояние на свързване
35 см , 50 cm
Връзка
Долно , Странично
Ориентация
Вертикална
Условия на гаранцията
Информация за безопасността
Инструкция за употреба
19,91%
Стара цена BGN: 127,99 BGN
Стомана Стомана
Макс. 0,6 Mpa Макс. 0,6 Mpa
Макс. 95°C Макс. 95°C
Индекс:
W110-0700-400-00-70-S
Височина:
700 мм
Цвят:
Широчина:
400 мм
Мощност на нагревателя:
238 W
Широчина - 400 мм - ()