Mexen Ares електрически радиатор 700 x 400 мм, 300 W, златен - W102-0700-400-2300-50
search
Mexen Ares електрически радиатор 700 x 400 мм, 300 W, златен - W102-0700-400-2300-50 Mexen Ares електрически радиатор 700 x 400 мм, 300 W, златен - W102-0700-400-2300-50 Mexen Ares електрически радиатор 700 x 400 мм, 300 W, златен - W102-0700-400-2300-50 Mexen Ares електрически радиатор 700 x 400 мм, 300 W, златен - W102-0700-400-2300-50 Mexen Ares електрически радиатор 700 x 400 мм, 300 W, златен - W102-0700-400-2300-50 Mexen Ares електрически радиатор 700 x 400 мм, 300 W, златен - W102-0700-400-2300-50 Mexen Ares електрически радиатор 700 x 400 мм, 300 W, златен - W102-0700-400-2300-50
Мощност на отопление: 300 W Мощност на отопление: 300 W
Стомана Стомана
Термостат Термостат
Индекс:
W102-0700-400-2300-50
Височина:
700 мм
Цвят:
Златен
Широчина:
400 мм
Мощност на нагревателя:
300 W
Широчина - 400 мм - ()
Цвят - Златен - ()
Mexen Ares е елегантен електрически радиатор с размери 700 x 400 мм, който впечатлява със златно покритие и солидна стоманена конструкция. Благодарение на мощността си от 300 W, устройството ефективно отоплява, а благодарение на 13-те нагревателни пръта осигурява оптимално разпределение на топлината. Радиаторът предлага усъвършенствани функции като режими Sensitive и Comfort и родителска блокада. Вграденият LED дисплей улеснява управлението, а термостатът поддържа постоянна температура. Допълнителните защити и устойчивостта на корозия гарантират дълготрайна употреба.
Технически данни:
Височина: 700 мм
Ширина: 400 мм
Дълбочина: 54 мм
Цвят: Златен
Материал: Стомана
Капацитет: 2,6 л
Мощност на отопление: 300 W
Брой нагревателни прътове: 13
Обща дължина на нагревателя: 426 мм
Дължина на нагревателния елемент: 310 мм
Дължина на захранващия кабел: 1,5 м
Работно напрежение: 230V/50 Hz
Степен на защита: IP44
Сензорно управление чрез LED дисплей
Допълнителна защита от работа на "сухо"
Вграден термостат поддържа желаната температура на радиатора
Висококачествено, трайно лаково покритие, устойчиво на корозия
За правилно функциониране радиаторът изисква запълване с вода или смес от вода например с гликол
В комплект: закачалки, монтажен комплект и затапващи капачки
Функции на радиатора:
- Sensitive позволява настройка на температурата в диапазон 40°C-65°C
- Comfort притежава опция за сушене, която позволява настройка на температурата в избрания час
- Родителски контрол позволява блокиране на управлението на нагревателя
Иновативни решения, използвани в този продукт
Мощност на отопление: 300 W
Стомана
Термостат
Чувствителна
Комфорт
Родителски контрол
Суха защита
Топлинен комфорт през цялата година
Подключване 230V
Степен на защита: IP44
Спирален кабел с дължина 1,5м
Устойчивост на потъмняване и корозия
10 години гаранция
2 години гаранция
Серия
Широчина
400 мм
Височина
700 мм
Дълбочина
54 мм
Тип
Електрически
Мощност на нагревателя
300 W
Цвят
Златен
Материал
Стомана
Монтаж
Сила на монтаж
Универсална
Ориентация
Вертикална
Условия за гаранция - радиатор
Условия на гаранцията - електрически нагревател
19,98%
Стара цена BGN: 419,29 BGN
Стомана Стомана
Термостат Термостат
Индекс:
W102-0700-400-2300-50
Височина:
700 мм
Цвят:
Широчина:
400 мм
Мощност на нагревателя:
300 W
Широчина - 400 мм - ()