Mexen Ares електрически радиатор 1200 x 400 мм, 300 W, златен - W102-1200-400-2300-50
search
Mexen Ares електрически радиатор 1200 x 400 мм, 300 W, златен - W102-1200-400-2300-50 Mexen Ares електрически радиатор 1200 x 400 мм, 300 W, златен - W102-1200-400-2300-50 Mexen Ares електрически радиатор 1200 x 400 мм, 300 W, златен - W102-1200-400-2300-50 Mexen Ares електрически радиатор 1200 x 400 мм, 300 W, златен - W102-1200-400-2300-50 Mexen Ares електрически радиатор 1200 x 400 мм, 300 W, златен - W102-1200-400-2300-50 Mexen Ares електрически радиатор 1200 x 400 мм, 300 W, златен - W102-1200-400-2300-50 Mexen Ares електрически радиатор 1200 x 400 мм, 300 W, златен - W102-1200-400-2300-50
Мощност на отопление: 300 W Мощност на отопление: 300 W
Стомана Стомана
Термостат Термостат
Индекс:
W102-1200-400-2300-50
Височина:
1200 мм
Цвят:
Златен
Широчина:
400 мм
Мощност на нагревателя:
300 W
Широчина - 400 мм - ()
Цвят - Златен - ()
Mexen Ares е елегантен електрически радиатор в златен нюанс, който съчетава функционалност и стил. С размери 1200 x 400 mm и мощност 300 W, той е идеален за помещения, където ефективността и дизайна са важни. Изработен от устойчива стомана, оборудван с 25 нагревателни пръти, което осигурява равномерно разпространение на топлината. Сензорното LED управление позволява регулиране на температурата в диапазона 40°C-65°C. С функции за сушене и родителски контрол, Mexen Ares е отличен избор за съвременни интериори.
Технически данни:
Височина: 1200 mm
Широчина: 400 mm
Дълбочина: 44 mm
Цвят: Златен
Материал: Стомана
Капацитет: 4,8 л
Мощност на отопление: 300 W
Брой нагревателни пръти: 25
Обща дължина на нагревателя: 426 mm
Дължина на нагревателния елемент: 310 mm
Дължина на захранващия кабел: 1,5 м
Работно напрежение: 230V/50 Hz
Степен на защита: IP44
Сензорно управление чрез LED дисплей
Допълнителна защита срещу работа "на сухо"
Вграденият термостат поддържа желаната температура на радиатора
Висококачествено, устойчиво на корозия покритие
Радиаторът за правилна работа изисква пълнене с вода или смес от вода напр. с гликол
В комплект: закачки, монтажен комплект и затапващи пръстени
Функции на радиатора:
- Sensitive позволява да настроите температура в диапазона 40°C-65°C
- Родителският контрол позволява заключване на управителя на нагревателя
Иновативни решения, използвани в този продукт
Мощност на отопление: 300 W
Стомана
Термостат
Чувствителна
Комфорт
Родителски контрол
Суха защита
Топлинен комфорт през цялата година
Подключване 230V
Степен на защита: IP44
Спирален кабел с дължина 1,5м
Устойчивост на потъмняване и корозия
10 години гаранция
2 години гаранция
Серия
Широчина
400 мм
Височина
1200 мм
Дълбочина
44 мм
Тип
Електрически
Мощност на нагревателя
300 W
Цвят
Златен
Материал
Стомана
Монтаж
Сила на монтаж
Универсална
Ориентация
Вертикална
Условия за гаранция - радиатор
Условия на гаранцията - електрически нагревател
20%
Стара цена BGN: 590,89 BGN
Стомана Стомана
Термостат Термостат
Индекс:
W102-1200-400-2300-50
Височина:
1200 мм
Цвят:
Широчина:
400 мм
Мощност на нагревателя:
300 W
Широчина - 400 мм - ()