Mexen Mars електрически радиатор 900 x 400 мм, 300 W, хром - W110-0900-400-2300-01
search
Mexen Mars електрически радиатор 900 x 400 мм, 300 W, хром - W110-0900-400-2300-01 Mexen Mars електрически радиатор 900 x 400 мм, 300 W, хром - W110-0900-400-2300-01 Mexen Mars електрически радиатор 900 x 400 мм, 300 W, хром - W110-0900-400-2300-01 Mexen Mars електрически радиатор 900 x 400 мм, 300 W, хром - W110-0900-400-2300-01 Mexen Mars електрически радиатор 900 x 400 мм, 300 W, хром - W110-0900-400-2300-01 Mexen Mars електрически радиатор 900 x 400 мм, 300 W, хром - W110-0900-400-2300-01 Mexen Mars електрически радиатор 900 x 400 мм, 300 W, хром - W110-0900-400-2300-01
Мощност на отопление: 300 W Мощност на отопление: 300 W
Стомана Стомана
Термостат Термостат
Индекс:
W110-0900-400-2300-01
Височина:
900 мм
Цвят:
Хром
Широчина:
400 мм
Мощност на нагревателя:
300 W
Широчина - 400 мм - ()
Цвят - Хром - ()
Mexen Mars е елегантен електрически радиатор в хромиран цвят, идеален за съвременни интериори. Размерите му са 900 x 400 x 30 мм, което го прави удобно решение за по-малки пространства. С мощност от 300 W и 17 нагревателни пръти, той осигурява ефективно отопление. Има вграден термостат и LED сензорно управление, което позволява удобно управление на устройството. Функциите като родителски заключване или опция за сушене в режим Comfort го правят изключително функционален. Благодарение на покритието устойчиво на корозия и защитата срещу работа "на сухо", Mexen Mars е здрав и надежден. Комплектът включва окачвания, монтажен комплект и тапи, което улеснява инсталацията и използването.
Технически данни:
Височина: 900 мм
Ширина: 400 мм
Дълбочина: 30 мм
Цвят: Хром
Материал: Стомана
Капацитет: 3,4 л
Мощност: 300 W
Брой нагревателни пръти: 17
Обща дължина на нагревателя: 426 мм
Дължина на нагревателния елемент: 310 мм
Дължина на захранващия кабел: 1,5 м
Работно напрежение: 230V/50 Hz
Степен на защита: IP44
Сензорно управление с LED дисплей
Допълнителна защита срещу работа "на сухо"
Вграденият термостат поддържа желаната температура на радиатора
Висококачествено, устойчиво на корозия покритие
За правилно функциониране радиаторът изисква напълване с вода или смес от вода, напр. с гликол
Включени в комплекта: окачвания, монтажен комплект и тапи
Функции на радиатора:
- Sensitive позволява настрояване на температурата в обхвата 40°C-65°C
- Родителски заключване позволява заключване на контролера на нагревателя
Иновативни решения, използвани в този продукт
Мощност на отопление: 300 W
Стомана
Термостат
Чувствителна
Комфорт
Родителски контрол
Суха защита
Топлинен комфорт през цялата година
Подключване 230V
Степен на защита: IP44
Спирален кабел с дължина 1,5м
Устойчивост на потъмняване и корозия
10 години гаранция
2 години гаранция
Серия
Широчина
400 мм
Височина
900 мм
Дълбочина
30 мм
Тип
Електрически
Мощност на нагревателя
300 W
Цвят
Хром
Материал
Стомана
Монтаж
Вертикална
Условия за гаранция - радиатор
Условия на гаранцията - електрически нагревател
20%
Стара цена BGN: 315,89 BGN
Стомана Стомана
Термостат Термостат
Индекс:
W110-0900-400-2300-01
Височина:
900 мм
Цвят:
Широчина:
400 мм
Мощност на нагревателя:
300 W
Широчина - 400 мм - ()