Mexen Mars електрически радиатор 700 x 400 мм, 300 W, хром - W110-0700-400-2300-01
search
Mexen Mars електрически радиатор 700 x 400 мм, 300 W, хром - W110-0700-400-2300-01 Mexen Mars електрически радиатор 700 x 400 мм, 300 W, хром - W110-0700-400-2300-01 Mexen Mars електрически радиатор 700 x 400 мм, 300 W, хром - W110-0700-400-2300-01 Mexen Mars електрически радиатор 700 x 400 мм, 300 W, хром - W110-0700-400-2300-01 Mexen Mars електрически радиатор 700 x 400 мм, 300 W, хром - W110-0700-400-2300-01 Mexen Mars електрически радиатор 700 x 400 мм, 300 W, хром - W110-0700-400-2300-01 Mexen Mars електрически радиатор 700 x 400 мм, 300 W, хром - W110-0700-400-2300-01
Мощност на отопление: 300 W Мощност на отопление: 300 W
Стомана Стомана
Термостат Термостат
Индекс:
W110-0700-400-2300-01
Височина:
700 мм
Цвят:
Хром
Широчина:
400 мм
Мощност на нагревателя:
300 W
Широчина - 400 мм - ()
Цвят - Хром - ()
Mexen Mars е електрически радиатор, отличаващ се с елегантно хромирано покритие и практични функции. Размерите му са 700 x 400 x 30 мм, мощност 300 W и вграден термостат, който поддържа желаната температура. Неговите 13 отоплителни пръти ефективно осигуряват топлина, а сензорното LED управление позволява прецизна настройка на температурата в диапазона 40°C-65°C. Благодарение на функцията Comfort може да се настрои сушене, а родителската блокировка осигурява безопасност при използването. Висококачественото покритие, устойчиво на корозия, гарантира дълготрайност.
Технически данни:
Височина: 700 мм
Широчина: 400 мм
Дълбочина: 30 мм
Цвят: Хром
Материал: Стомана
Капацитет: 2,6 л
Отоплителна мощност: 300 W
Брой отоплителни пръти: 13
Обща дължина на нагревателя: 426 мм
Дължина на нагревателния елемент: 310 мм
Дължина на захранващия кабел: 1,5 м
Работно напрежение: 230V/50 Hz
Защита: IP44
Сензорно управление чрез LED дисплей
Допълнителна защита против работа на "сухо"
Вграден термостат поддържа желаната температура на радиатора
Висококачествено, устойчиво на корозия покритие
Радиаторът изисква запълване с вода или смес от вода, напр. с гликол
Включени: окачване, монтажен комплект и уплътнителни капачки
Функции на радиатора:
- Sensitive позволява настройването на температурата в диапазона 40°C-65°C
- Родителска блокировка позволява заключване на контролера на нагревателя
Иновативни решения, използвани в този продукт
Мощност на отопление: 300 W
Стомана
Термостат
Чувствителна
Комфорт
Родителски контрол
Суха защита
Топлинен комфорт през цялата година
Подключване 230V
Степен на защита: IP44
Спирален кабел с дължина 1,5м
Устойчивост на потъмняване и корозия
10 години гаранция
2 години гаранция
Серия
Широчина
400 мм
Височина
700 мм
Дълбочина
30 мм
Тип
Електрически
Мощност на нагревателя
300 W
Цвят
Хром
Материал
Стомана
Монтаж
Вертикална
Условия за гаранция - радиатор
Условия на гаранцията - електрически нагревател
19,98%
Стара цена BGN: 283,19 BGN
Стомана Стомана
Термостат Термостат
Индекс:
W110-0700-400-2300-01
Височина:
700 мм
Цвят:
Широчина:
400 мм
Мощност на нагревателя:
300 W
Широчина - 400 мм - ()