Mexen Ares електрически радиатор 1500 x 500 мм, 600 W, бял - W102-1500-500-2600-20
search
Mexen Ares електрически радиатор 1500 x 500 мм, 600 W, бял - W102-1500-500-2600-20 Mexen Ares електрически радиатор 1500 x 500 мм, 600 W, бял - W102-1500-500-2600-20 Mexen Ares електрически радиатор 1500 x 500 мм, 600 W, бял - W102-1500-500-2600-20 Mexen Ares електрически радиатор 1500 x 500 мм, 600 W, бял - W102-1500-500-2600-20 Mexen Ares електрически радиатор 1500 x 500 мм, 600 W, бял - W102-1500-500-2600-20 Mexen Ares електрически радиатор 1500 x 500 мм, 600 W, бял - W102-1500-500-2600-20 Mexen Ares електрически радиатор 1500 x 500 мм, 600 W, бял - W102-1500-500-2600-20
Мощност: 600 W Мощност: 600 W
Стомана Стомана
Термостат Термостат
Индекс:
W102-1500-500-2600-20
Височина:
1500 мм
Цвят:
Широчина:
500 мм
Мощност на нагревателя:
600 W
Широчина - 500 мм - ()
Цвят - Бял - ()
Mexen Ares е модерен електрически радиатор с размери 1500 x 500 мм, който е перфектен за отопление на помещения. С мощност на нагряване 600 W и в бял цвят, направен от устойчива стомана, осигурява не само функционалност, но и елегантност. Оборудван със сензорно управление LED, вграден термостат и функции като Sensitive, Comfort и родителски контрол. Водоустойчив, със защита IP44, разполага със защита срещу работа на сухо и устойчив на корозия покритие.
Технически данни:
Височина: 1500 мм
Широчина: 500 мм
Дълбочина: 52 мм
Цвят: Бял
Материал: Стомана
Капацитет: 6,6 л
Мощност на нагряване: 600 W
Брой нагревателни пръти: 29
Обща дължина на нагревателя: 656 мм
Дължина на нагревателния елемент: 540 мм
Дължина на захранващия кабел: 1,5 м
Работно напрежение: 230V/50 Hz
Степен на защита: IP44
Сензорно управление чрез LED дисплей
Допълнителна защита срещу работа на "сухо"
Вграденият термостат поддържа желаната температура на радиатора
Висококачествено, устойчиво на корозия покритие
Радиаторът за правилна работа изисква пълнене с вода или смес от вода например с гликол
В комплект: окачвания, монтажен комплект и запушващи тапи
Функции на радиатора:
- Sensitive позволява настройване на температурата в диапазон 40°C-65°C
- Родителски контрол позволява заключване на управлението на нагревателя
Иновативни решения, използвани в този продукт
Мощност: 600 W
Стомана
Термостат
Чувствителна
Комфорт
Родителски контрол
Суха защита
Топлинен комфорт през цялата година
Подключване 230V
Степен на защита: IP44
Спирален кабел с дължина 1,5м
Устойчивост на потъмняване и корозия
10 години гаранция
2 години гаранция
Серия
Широчина
500 мм
Височина
1500 мм
Дълбочина
52 мм
Тип
Електрически
Мощност на нагревателя
600 W
Стомана
Монтаж
Вертикална
Условия за гаранция - радиатор
Условия на гаранцията - електрически нагревател
19,98%
Стара цена BGN: 334,89 BGN
Мощност: 600 W Мощност: 600 W
Стомана Стомана
Термостат Термостат
Индекс:
W102-1500-500-2600-20
Височина:
1500 мм
Цвят:
Широчина:
500 мм
Мощност на нагревателя:
600 W
Широчина - 500 мм - ()