Mexen Ares електрически радиатор 700 x 500 мм, 300 W, бял - W102-0700-500-2300-20
search
Mexen Ares електрически радиатор 700 x 500 мм, 300 W, бял - W102-0700-500-2300-20 Mexen Ares електрически радиатор 700 x 500 мм, 300 W, бял - W102-0700-500-2300-20 Mexen Ares електрически радиатор 700 x 500 мм, 300 W, бял - W102-0700-500-2300-20 Mexen Ares електрически радиатор 700 x 500 мм, 300 W, бял - W102-0700-500-2300-20 Mexen Ares електрически радиатор 700 x 500 мм, 300 W, бял - W102-0700-500-2300-20 Mexen Ares електрически радиатор 700 x 500 мм, 300 W, бял - W102-0700-500-2300-20 Mexen Ares електрически радиатор 700 x 500 мм, 300 W, бял - W102-0700-500-2300-20
Мощност на отопление: 300 W Мощност на отопление: 300 W
Стомана Стомана
Термостат Термостат
Индекс:
W102-0700-500-2300-20
Височина:
700 мм
Цвят:
Широчина:
500 мм
Мощност на нагревателя:
300 W
Широчина - 500 мм - ()
Цвят - Бял - ()
Mexen Ares е изключителен електрически радиатор с размери 700 x 500 мм и отоплителна мощност от 300 W, идеален за ефективно отопление на помещения. Изработен от висококачествена стомана, покрит с устойчиво на корозия покритие, осигурява дълготрайност и надеждност. Белият цвят перфектно се вписва в модерни интериори. Чрез докосване на LED управление и вграден термостат, потребителят има пълен контрол над температурата в диапазона 40°C-65°C, а опцията Comfort позволява удобно сушене. Защитата срещу работа на сухо и IP44 гарантират безопасна употреба. Дългият 1,5 м кабел и 13 нагревателни пръти осигуряват удобство при монтаж и употреба. Комплектът съдържа необходимите монтажни елементи и допълнителни функции като родителски контрол.
Технически данни:
Височина: 700 мм
Широчина: 500 мм
Дълбочина: 52 мм
Цвят: Бял
Материал: Стомана
Капацитет: 3 л
Отоплителна мощност: 300 W
Брой нагревателни пръти: 13
Обща дължина на нагревателя: 426 мм
Дължина на нагревателния елемент: 310 мм
Дължина на захранващия кабел: 1,5 м
Работно напрежение: 230V/50 Hz
Степен на защита: IP44
Управление чрез докосване с LED дисплей
Допълнителна защита срещу работа на "сухо"
Вграденият термостат поддържа желаната температура на радиатора
Висококачествено, устойчиво на корозия покритие
Радиаторът за правилно функциониране изисква запълване с вода или смес от вода напр. с гликол
Комплектът включва: закрепващи елементи, монтажен комплект и капачки
Функции на радиатора:
- Sensitive позволява настройка на температурата в диапазона 40°C-65°C
- Родителски контрол позволява блокиране на управлението на нагревателя
Иновативни решения, използвани в този продукт
Мощност на отопление: 300 W
Стомана
Термостат
Чувствителна
Комфорт
Родителски контрол
Суха защита
Топлинен комфорт през цялата година
Подключване 230V
Степен на защита: IP44
Спирален кабел с дължина 1,5м
Устойчивост на потъмняване и корозия
10 години гаранция
2 години гаранция
Серия
Широчина
500 мм
Височина
700 мм
Дълбочина
53 мм
Тип
Електрически
Мощност на нагревателя
300 W
Стомана
Монтаж
Вертикална
Условия за гаранция - радиатор
Условия на гаранцията - електрически нагревател
19,99%
Стара цена BGN: 242,39 BGN
Стомана Стомана
Термостат Термостат
Индекс:
W102-0700-500-2300-20
Височина:
700 мм
Цвят:
Широчина:
500 мм
Мощност на нагревателя:
300 W
Широчина - 500 мм - ()