Mexen G00 ъглов термостатен комплект с декоративен капак S, бял - W901-900-909-20
search
Индекс:
W901-900-909-20
Цвят:
Бял
Диаметър на връзката:
G 1/2"
Цвят - Бял - ()
Mexen G00 ъглов термостатен комплект с декоративен капак S в бял цвят е идеалното решение за хора, ценящи функционалността и естетиката. Изработен от месинг, той се отличава с високо качество и устойчивост. Клапаните имат диаметър на съединение G 1/2" и резба на главата M30 x 1,5 mm. Максималната работна температура е 120°C, а работното налягане е 10 бара. Допълнително предимство е защитата срещу замръзване при 5°C. Капакът се състои от две единични розети и втулка, което гарантира естетично завършване.
Технически данни:
Материал на клапаните: Месинг
Цвят на клапаните: Бял
Работна температура: макс 120 °C
Максимално работно налягане: 10 бара
Резба на главата: M30 x 1,5 mm
Цвят на главата: Бял
Регулираща скала: 0-5
Обхват на регулиране на температурата: 0-29 °C
Температура на околната среда: макс 50 °C
Защита срещу замръзване 5°C
Цвят на капака: Бял
Материал на розетите: Неръждаема стомана
Ширина на розетите: 65 mm
Височина на розетите: 7 mm
Диаметър на вътрешния отвор: 21 mm
Материал на втулките: Месинг
Дължина на втулките: 50 mm
Вътрешен диаметър на втулките: 20 mm
Капакът се състои от две единични розети и втулка
Комплектът включва захранващ и спирателен клапан за радиатор
1 МРа
Продуктът е пригоден за работа в инсталации, където работното налягане може да достигне до 1 MPa (10 бара). Това е важен параметър, който осигурява правилно и безопасно функциониране в системи с относително високо налягане.
Цвят
Бял
Условия за гаранция
19,89%