Mexen G00 ъглов термостатичен комплект с капак R, бял - W901-900-904-20
search
Месинг Месинг
Защита от замръзване Защита от замръзване
Регулиране на температурата Регулиране на температурата
Индекс:
W901-900-904-20
Тип:
Ъглов
Серия:
G00
Цвят:
Бял
Диаметър на връзката:
G 1/2"
Цвят - Бял - ()
Технически данни:
Материал на клапаните: Месинг
Цвят на клапаните: Бял
Работна температура: макс 120 °C
Максимално работно налягане: 10 бар
Резба на главата: M30 x 1,5 мм
Цвят на главата: Бял
Регулираща скала: 0-5
Температурен диапазон на регулиране: 0-29 °C
Температура на околната среда: макс 50 °C
Защита от замръзване 5°C
Цвят на капака: Бял
Материал на розетите: Неръждаема стомана
Външен диаметър на розетите: 65 мм
Височина на розетите: 7 мм
Диаметър на вътрешния отвор: 21 мм
Материал на втулки: Месинг
Дължина на втулки: 50 мм
Вътрешен диаметър на втулки: 20 мм
Капакът се състои от две единични розети и втулка
В комплекта са включени радиаторен подаващ и изключващ клапан
Иновативни решения, използвани в този продукт
Месинг
Защита от замръзване
Регулиране на температурата
1 МРа
Продуктът е пригоден за работа в инсталации, където работното налягане може да достигне до 1 MPa (10 бара). Това е важен параметър, който осигурява правилно и безопасно функциониране в системи с относително високо налягане.
Устойчивост и здравина
2 години гаранция
Серия
G00
Тип
Ъглов
Цвят
Бял
Диаметър на връзката
Покривна плоча
Да
Инструкция за употреба - радиаторен вентил
Инструкции за употреба - термостатична глава
Информация за безопасност - радиаторен клапан
Информация за безопасност - термостатична глава
Условия за гаранция
19,89%