Mexen G00 термостатичен комплект ъглов/прав с капак R, Duplex, DN50, златен - W908-900-905-50
search
Индекс:
W908-900-905-50
Цвят:
Златен
Диаметър на връзката:
G 1/2"
Цвят - Златен - ()
Технически данни:
Материал на вентила: месинг
Цвят на вентила: златен
Работна температура: макс 120 °C
Максимално работно налягане: 10 bar
Долна връзка с разстояние 50 mm
Резба на главата: M30 x 1,5 mm
Цвят на главата: златен
Скала на регулиране: 0-5
Диапазон на регулиране на температурата: 0-29 °C
Температура на околната среда: макс 50 °C
Защита от замръзване 5 °C
Възможност за връзка на главата от лявата или дясната страна на вентила
Цвят на капака: златен
Материал на розетата: неръждаема стомана
Ширина на розетата: 115 x 65 mm
Височина на розетата: 7 mm
Диаметър на вътрешния отвор: 21 mm
Материал на втулките: месинг
Дължина на втулките: 50 mm
Вътрешен диаметър на втулките: 20 mm
Капакът се състои от двойна розета и две втулки
В комплекта допълнителни връзки за многослойни тръби 16x2 mm и връзки за медни тръби 15 mm
1 МРа
Продуктът е пригоден за работа в инсталации, където работното налягане може да достигне до 1 MPa (10 бара). Това е важен параметър, който осигурява правилно и безопасно функциониране в системи с относително високо налягане.
Устойчивост и здравина
Цвят
Златен
Диаметър на връзката
Покривна плоча
Да
Условия за гаранция
19,94%