Mexen G00 комплект термостатичен ъглов с декоративна обвивка S, златен - W901-900-909-50
search
Индекс:
W901-900-909-50
Цвят:
Златен
Диаметър на връзката:
G 1/2"
Цвят - Златен - ()
Mexen G00 комплект термостатичен ъглов с декоративна обвивка S в цвят златен е отличен избор за най-взискателните. Изработен от месинг, с резба на главата M30 x 1,5 mm и широка скала за регулиране на температурата от 0 до 29°C, осигурява прецизен контрол. Характеризира се с висока устойчивост на температура до 120°C и налягане до 10 бара. Допълнително е защитен от замръзване при 5°C. Елегантният златен цвят и стоманената декоративна обвивка придават естетика на всяко вътрешно пространство.
Технически данни:
Материал на вентилите: Месинг
Цвят на вентилите: Златен
Работна температура: макс 120 °C
Максимално работно налягане: 10 бара
Резба на главата: M30 x 1,5 mm
Цвят на главата: Златен
Регулировъчна скала: 0-5
Диапазон на регулиране на температурата: 0-29 °C
Околна температура: макс 50 °C
Защита от замръзване 5°C
Цвят на декоративната обвивка: Златен
Материал на розетите: Неръждаема стомана
Ширина на розетите: 65 mm
Височина на розетите: 7 mm
Диаметър на вътрешния отвор: 21 mm
Материал на втулките: Месинг
Дължина на втулките: 50 mm
Вътрешен диаметър на втулките: 20 mm
Декоративната обвивка се състои от две единични розети и втулка
Комплектът включва захранващ и прекъсващ радиаторен вентил
1 МРа
Продуктът е пригоден за работа в инсталации, където работното налягане може да достигне до 1 MPa (10 бара). Това е важен параметър, който осигурява правилно и безопасно функциониране в системи с относително високо налягане.
Цвят
Златен
Условия за гаранция
19,9%