Mexen Mars радиатор за баня 1500 x 600 mm, 576 W, златен - W110-1500-600-00-50
search
Mexen Mars радиатор за баня 1500 x 600 mm, 576 W, златен - W110-1500-600-00-50 Mexen Mars радиатор за баня 1500 x 600 mm, 576 W, златен - W110-1500-600-00-50 Mexen Mars радиатор за баня 1500 x 600 mm, 576 W, златен - W110-1500-600-00-50 Mexen Mars радиатор за баня 1500 x 600 mm, 576 W, златен - W110-1500-600-00-50 Mexen Mars радиатор за баня 1500 x 600 mm, 576 W, златен - W110-1500-600-00-50 Mexen Mars радиатор за баня 1500 x 600 mm, 576 W, златен - W110-1500-600-00-50 Mexen Mars радиатор за баня 1500 x 600 mm, 576 W, златен - W110-1500-600-00-50 Mexen Mars радиатор за баня 1500 x 600 mm, 576 W, златен - W110-1500-600-00-50 Mexen Mars радиатор за баня 1500 x 600 mm, 576 W, златен - W110-1500-600-00-50
Стомана Стомана
Макс. 0,6 Mpa Макс. 0,6 Mpa
Макс. 95°C Макс. 95°C
Индекс:
W110-1500-600-00-50
Височина:
1500 мм
Цвят:
Широчина:
600 мм
Мощност на нагревателя:
576 W
Широчина - 600 мм - ()
Цвят - Златен - ()
Mexen Mars радиатор за баня е идеалното решение за вашата баня. Отличава се с впечатляващи размери 1500 x 600 mm и мощност 576 W. Радиаторът е изработен от трайна стомана, покрита със златен лак, устойчив на корозия. Приспособен е за максимална работна температура от 95 °C и налягане 0,6 Mpa. Предлага различни опции за връзка, включително долна и средна, с възможност за монтиране на нагревател. Неговият клас на реакция на огън A1 осигурява безопасност. В комплектът са включени окачвания, монтажен комплект и въздушен вентил.
Технически данни:
Височина: 1500 mm
Ширина: 600 mm
Дълбочина: 30 mm
Разстояние между връзките:
- 55 cm (долно) или 5 cm (средно)
Цвят: Златен
Материал: Стомана
Тегло: 11,10 kg
Капацитет: 7,5 l
Реакция на огън: A1
Работна температура: макс 95 °C
Максимално работно налягане: 0,6 Mpa
Топлинна мощност:
- 75/65/20 °C - 576 W
Връзки:
- 2xG ½″ средно
- 4xG ½″ отгоре и отдолу от дясната или лявата страна
Възможност за монтиране на нагревател
Висококачествено, трайно покритие, устойчиво на корозия
Комплектът включва: окачвания, монтажен комплект, запушващи капачки и въздушен вентил
Иновативни решения, използвани в този продукт
Стомана
Макс. 0,6 Mpa
Макс. 95°C
Устойчивост на потъмняване и корозия
10 години гаранция
Серия
Широчина
600 мм
Височина
1500 мм
Дълбочина
30 мм
Мощност на нагревателя
576 W
Цвят
Материал
Стомана
Сила на монтаж
Универсална
Разстояние на свързване
5 см , 45 см
Връзка
Долно , Централно
Ориентация
Вертикална
Условия на гаранцията
Информация за безопасността
Инструкция за употреба
19,98%
Стара цена BGN: 607,19 BGN
Стомана Стомана
Макс. 0,6 Mpa Макс. 0,6 Mpa
Макс. 95°C Макс. 95°C
Индекс:
W110-1500-600-00-50
Височина:
1500 мм
Цвят:
Широчина:
600 мм
Мощност на нагревателя:
576 W
Широчина - 600 мм - ()