Mexen Uni-Term радиаторен вентил ъглов, Duplex, DN50, златен - W907-000-50
search
Месинг Месинг
1 МРа 1 МРа
Стандартна връзка Стандартна връзка
Индекс:
W907-000-50
Тип:
Цвят:
Златен
Диаметър на връзката:
G 1/2"
Цвят - Златен - ()
Mexen ъглов вентил за радиатор, Duplex, DN50, златен, се характеризира с високо качество на изработка от месинг и елегантно златно покритие. Благодарение на диаметъра на връзката G 1/2", резбата за главата M30 x 1,5 mm и максималната работна температура до 120°C и работно налягане до 10 bar, той е изключително ефективен. Вентилът разполага с възможност за свързване на главата отляво или отдясно и долно свързване с разстояние 50 mm. Комплектът съдържа съединители за многослойни и медни тръби.
Технически данни:
Материал: месинг
Цвят: златен
Диаметър на връзката: G 1/2"
Резба за главата: M30 x 1,5 mm
Работна температура: макс 120 °C
Максимално работно налягане: 10 bar
Подхранващ и спирателен вентил за радиатор
Долно свързване с разстояние 50 mm
Възможност за свързване на главата отляво или отдясно
В комплект със съединители за многослойни тръби 16x2 mm и съединители за медни тръби 15 mm
Иновативни решения, използвани в този продукт
Месинг
1 МРа
Продуктът е пригоден за работа в инсталации, където работното налягане може да достигне до 1 MPa (10 бара). Това е важен параметър, който осигурява правилно и безопасно функциониране в системи с относително високо налягане.
Стандартна връзка
2 години гаранция
Серия
Тип
Цвят
Златен
Диаметър на връзката
Инструкция за употреба
Информация за безопасност
Условия за гаранция
Производител
Не сте намерили отговора?
Пишете ни
100% Клиентите препоръчват този продукт
Качество
Външен вид
5.0
  • Потвърдено
  • Други варианти
19,95%