Mexen Mars радиатор за баня 1500 x 500 мм, 494 W, златен - W110-1500-500-00-50
search
Mexen Mars радиатор за баня 1500 x 500 мм, 494 W, златен - W110-1500-500-00-50 Mexen Mars радиатор за баня 1500 x 500 мм, 494 W, златен - W110-1500-500-00-50 Mexen Mars радиатор за баня 1500 x 500 мм, 494 W, златен - W110-1500-500-00-50 Mexen Mars радиатор за баня 1500 x 500 мм, 494 W, златен - W110-1500-500-00-50 Mexen Mars радиатор за баня 1500 x 500 мм, 494 W, златен - W110-1500-500-00-50 Mexen Mars радиатор за баня 1500 x 500 мм, 494 W, златен - W110-1500-500-00-50 Mexen Mars радиатор за баня 1500 x 500 мм, 494 W, златен - W110-1500-500-00-50 Mexen Mars радиатор за баня 1500 x 500 мм, 494 W, златен - W110-1500-500-00-50 Mexen Mars радиатор за баня 1500 x 500 мм, 494 W, златен - W110-1500-500-00-50
Стомана Стомана
Макс. 0,6 Mpa Макс. 0,6 Mpa
Макс. 95°C Макс. 95°C
Индекс:
W110-1500-500-00-50
Височина:
1500 мм
Цвят:
Широчина:
500 мм
Мощност на нагревателя:
494 W
Широчина - 500 мм - ()
Цвят - Златен - ()
Mexen Mars е елегантен радиатор за баня с впечатляващи размери 1500x500 мм и мощност от 494 W. Изработен от здрава стомана, завършен със златно покритие, устойчиво на корозия. Характеризира се с високо качество на изпълнение и ефективна реакция на огън клас A1. С разнообразни възможности за свързване (2xG ½″ средни, 4xG ½″) и максимална работна температура 95 °C, е идеален за всяка баня. Удобен е за монтаж с приложен монтажен комплект.
Технически данни:
Височина: 1500 мм
Ширина: 500 мм
Дълбочина: 30 мм
Разстояние между връзките:
- 45 см (долни) или 5 см (средни)
Цвят: Златен
Материал: Стомана
Тегло: 9,75 кг
Капацитет: 6,6 л
Реакция на огън: A1
Работна температура: макс 95 °C
Максимално работно налягане: 0,6 Mpa
Мощност на нагряване:
- 75/65/20 °C - 494 W
Връзки:
- 2xG ½″ средни
- 4xG ½″ отгоре и отдолу от дясната или лявата страна
Възможност за монтиране на нагревател
Висококачествено, устойчиво на корозия покритие
В комплекта: закачалки, монтажен комплект, запушващи капачки и въздуховод
Макс. 0,6 Mpa
Макс. 95°C
Широчина
500 мм
Височина
1500 мм
Дълбочина
30 мм
Мощност на нагревателя
494 W
Разстояние на свързване
5 см , 45 см
Връзка
Долно , Централно
Инструкция за употреба
19,99%
Стара цена BGN: 577,19 BGN
Стомана Стомана
Макс. 0,6 Mpa Макс. 0,6 Mpa
Макс. 95°C Макс. 95°C
Индекс:
W110-1500-500-00-50
Височина:
1500 мм
Цвят:
Широчина:
500 мм
Мощност на нагревателя:
494 W
Широчина - 500 мм - ()