Mexen Ares радиатор за баня 1500 x 500 мм, 630 W, черен - W102-1500-500-00-70
search
Mexen Ares радиатор за баня 1500 x 500 мм, 630 W, черен - W102-1500-500-00-70 Mexen Ares радиатор за баня 1500 x 500 мм, 630 W, черен - W102-1500-500-00-70 Mexen Ares радиатор за баня 1500 x 500 мм, 630 W, черен - W102-1500-500-00-70 Mexen Ares радиатор за баня 1500 x 500 мм, 630 W, черен - W102-1500-500-00-70 Mexen Ares радиатор за баня 1500 x 500 мм, 630 W, черен - W102-1500-500-00-70 Mexen Ares радиатор за баня 1500 x 500 мм, 630 W, черен - W102-1500-500-00-70 Mexen Ares радиатор за баня 1500 x 500 мм, 630 W, черен - W102-1500-500-00-70 Mexen Ares радиатор за баня 1500 x 500 мм, 630 W, черен - W102-1500-500-00-70 Mexen Ares радиатор за баня 1500 x 500 мм, 630 W, черен - W102-1500-500-00-70
Стомана Стомана
Макс. 0,6 Mpa Макс. 0,6 Mpa
Макс. 95°C Макс. 95°C
Индекс:
W102-1500-500-00-70
Височина:
1500 мм
Цвят:
Широчина:
500 мм
Мощност на нагревателя:
630 W
Широчина - 500 мм - ()
Цвят - Черен - ()
Mexen Ares е модерен радиатор за баня с размери 1500 x 500 мм. Неговата топлинна мощност е 630 W, което позволява ефективно отопление на помещението. Радиаторът е изработен от стомана и е покрит с черно лаково покритие, устойчиво на корозия (RAL 9005). Благодарение на възможността за избор на разстояние за свързване и подходящи свързвания, той е лесен за инсталация. Комплектът включва окачване, монтажен комплект, запушващи тапи и обезвъздушител. Максималната работна температура е 95 °C, а работното налягане е 0,6 Mpa, което гарантира безопасна употреба.
Технически данни:
Височина: 1500 мм
Широчина: 500 мм
Дълбочина: 52 мм
Разстояние за свързване:
- 45 см (долно) или 5 см (средно)
Цвят: Черен RAL 9005
Материал: Стомана
Тегло: 9,91 кг
Капацитет: 6,6 л
Реакция на огън: A1
Работна температура: макс 95 °C
Максимално работно налягане: 0,6 Mpa
Топлинна мощност:
- 75/65/20 °C - 630 W
Свързвания:
- 2xG ½″ средно
- 4xG ½″ отгоре и отдолу от дясната или лявата страна
Възможност за монтаж на нагревател
Висококачествено, трайно лаково покритие, устойчиво на корозия
В комплекта: окачване, комплект за монтаж, запушващи тапи и обезвъздушител
Иновативни решения, използвани в този продукт
Стомана
Макс. 0,6 Mpa
Макс. 95°C
Устойчивост на потъмняване и корозия
10 години гаранция
Серия
Широчина
500 мм
Височина
1500 мм
Дълбочина
52 мм
Мощност на нагревателя
630 W
Цвят
Материал
Стомана
Сила на монтаж
Универсална
Разстояние на свързване
5 см , 45 см
Връзка
Долно , Централно
Ориентация
Вертикална
Условия на гаранцията
Информация за безопасността
Ръководство за употреба
19,96%
Стара цена BGN: 217,89 BGN
Стомана Стомана
Макс. 0,6 Mpa Макс. 0,6 Mpa
Макс. 95°C Макс. 95°C
Индекс:
W102-1500-500-00-70
Височина:
1500 мм
Цвят:
Широчина:
500 мм
Мощност на нагревателя:
630 W
Широчина - 500 мм - ()