Mexen AL-O тръба PE-Xb/AL/PE-Xb 20 x 2 mm, 100 м - W97105-1620-100
search
Mexen AL-O тръба PE-Xb/AL/PE-Xb 20 x 2 mm, 100 м - W97105-1620-100 Mexen AL-O тръба PE-Xb/AL/PE-Xb 20 x 2 mm, 100 м - W97105-1620-100 Mexen AL-O тръба PE-Xb/AL/PE-Xb 20 x 2 mm, 100 м - W97105-1620-100
Антидифузия 100% Антидифузия 100%
Многостранно приложение Многостранно приложение
Устойчивост на висока температура Устойчивост на висока температура
Индекс:
W97105-1620-100
Тип:
Тръба
Дължина:
100 m
Диаметър:
20 mm
Дължина - 100 m - ()
Диаметър - 20 mm - ()
Технически данни:
Дължина: 100 м
Външен диаметър: 20 мм
Дебелина на стената: 2 мм
Дебелина на междинния слой: 0,23 мм
Брой слоеве: 5
Външен слой: мрежовидно полиетилен
Междинен слой: алуминий
Вътрешен слой: мрежовидно полиетилен
Работна температура: макс 95 °C
Максимално работно налягане при 20°C: 10 bar
Коефициент на линейно разширение: 0,024мм/(м⋅K)
Топлопроводимост: 0,43 W/(м²К)
Реакция на огън: Клас E
Минимален радиус на огъване със спирала: 70 мм
Приложение:
- централно отопление
- подово отопление
- студена и топла вода за битови нужди
Иновативни решения, използвани в този продукт
Антидифузия 100%
Многостранно приложение
Устойчивост на висока температура
10 години гаранция
Атестат за хигиена ПZH
Серия
Дължина
Диаметър
20 mm
Тип
Тръба
Атестат PZH
19,98%
Стара цена BGN: 187,89 BGN
Индекс:
W97105-1620-100
Тип:
Дължина:
Диаметър:
20 mm
Диаметър - 20 mm - ()