Mexen Rocky Mountain винилови панели 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, PVC подложка, 4 V-фуга, Дъб - F1342-1227-187-255-4V1-01
search
Mexen Rocky Mountain винилови панели 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, PVC подложка, 4 V-фуга, Дъб - F1342-1227-187-255-4V1-01 Mexen Rocky Mountain винилови панели 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, PVC подложка, 4 V-фуга, Дъб - F1342-1227-187-255-4V1-01
LVT LVT
Монтаж с лепило Монтаж с лепило
Клас на износоустойчивост: AC4 Клас на износоустойчивост: AC4
Индекс:
F1342-1227-187-255-4V1-01
Дължина:
1227 mm
Широчина:
187 mm
Дебелина:
2,5 mm
Структура:
Модел - Дъска - ()
Mexen Rocky Mountain винилови панели предлагат елегантен дъбов дизайн с изключителна издръжливост и минимална дебелина от 2,5 мм. С размери от 1227 x 187 мм и слой на износване от 0,55 мм, тези панели са идеални за помещения с интензивно натоварване, класифицирани с AC4 и клас на употреба 32. Вземете устойчивост на вода, надрасквания и механични повреди с 100% водоустойчивост и DS клас на устойчивост на хлъзгане. С PVC основа и 4-странна V-образна фуга, мексико предлага лесен монтаж с лепило и съвместимост с нискотемпературно подово отопление.
Спецификация на продукта:
Дължина: 1227 mm
Широчина: 187 mm
Дебелина: 2,5 mm
Дебелина на износващия слой: 0,55 mm
Клас на износване: AC4
Клас на употреба: 32
Брой парчета в пакет: 12
Количество m² в пакет: 2,75
Структура: Дъб
Материал: Пластмаса
Начин на монтаж: С лепило
Клас на антихлъзгане: DS
Топлопроводимост: 0,087 W/mK
Антистатично ≤ 2kV
4-странна V-фуга
Интегрирана PVC подложка
Водоустойчивост - 100%
Повърхност, улесняваща почистването на замърсявания
Устойчивост на механични повреди и надрасквания
Съвместимост с нискотемпературно подово отопление
Иновативни решения, използвани в този продукт
LVT
Монтаж с лепило
Клас на износоустойчивост: AC4
Интегрирана подложка
Водоустойчиви
Меки и приятни на допир
Структура на дървото
Перфектна акустика в интериора
Издръжливи
Устойчивост на огън
Противоплъзгащи се
V-фуга
Подходящи за подово отопление
Устойчиви на замърсявания
Антистатични
20 години гаранция
Серия
Дължина
1227 mm
Широчина
187 mm
Дебелина
2,5 mm
Модел
Материал
Пластмаса
Начин на монтаж
С лепило
Дебелина на износоустойчивия слой
0,55 мм
Брой артикули в опаковка
12
Количество m² в опаковка
2,75
V-фуга
Структура
Оттенък
Естествен
Проба
Не
Инструкции за употреба
Информация за безопасността
Условия на гаранцията
19,87%
Стара цена BGN: 100,47 BGN
Подови квадратни метра
m2
+10% запас
2.7533 m2
Сума на пакетите 1 - Брой парчета: 12
LVT LVT
Индекс:
F1342-1227-187-255-4V1-01
Дължина:
1227 mm
Широчина:
187 mm
Дебелина:
2,5 mm