Mexen Killeen винилови панели 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, PVC подложка, 4 V-образен фуга, Дъб - F1337-1227-187-255-4V1-01
search
Mexen Killeen винилови панели 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, PVC подложка, 4 V-образен фуга, Дъб - F1337-1227-187-255-4V1-01 Mexen Killeen винилови панели 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, PVC подложка, 4 V-образен фуга, Дъб - F1337-1227-187-255-4V1-01
LVT LVT
Монтаж с лепило Монтаж с лепило
Клас на износоустойчивост: AC4 Клас на износоустойчивост: AC4
Индекс:
F1337-1227-187-255-4V1-01
Дължина:
1227 mm
Широчина:
187 mm
Дебелина:
2,5 mm
Структура:
Mexen Killeen пани винилови панели са идеалното решение за вашия дом. С дължина от 1227 мм и ширина 187 мм, те предлагат перфектно покритие за всяка стая. С дебелина само 2,5 мм и издръжлива слой от 0,55 мм, тези панели осигуряват клас на износоустойчивост AC4 и клас на употреба 32. Панелите са от висококачествен материал и предлагат структура в дъб, което придава естетичен и натурален вид. Здрави, водоустойчиви и благодарение на PVC подложката, те са устойчиви на наранявания и лесни за поддръжка. Също така са съвместими с подово отопление.
Спецификация на продукта:
Дължина: 1227 mm
Ширина: 187 mm
Дебелина: 2,5 mm
Дебелина на износващия слой: 0,55 mm
Клас на износоустойчивост: AC4
Клас на употреба: 32
Брой парчета в пакет: 12
Количество m² в пакет: 2,75
Структура: Дъб
Материал: Пластмаса
Начин на монтаж: С лепило
Клас на противоплъзгане: DS
Топлопроводимост: 0,087 W/mK
Антистатичност ≤ 2kV
4-странен V-образен фуга
Интегрирана PVC подложка
Водоустойчивост - 100%
Повърхност, улесняваща почистването на замърсявания
Устойчивост на механични повреди и драскотини
Съвместимост с нискотемпературно подово отопление
Иновативни решения, използвани в този продукт
LVT
Монтаж с лепило
Клас на износоустойчивост: AC4
Интегрирана подложка
Водоустойчиви
Меки и приятни на допир
Структура на дървото
Перфектна акустика в интериора
Издръжливи
Устойчивост на огън
Противоплъзгащи се
V-фуга
Подходящи за подово отопление
Устойчиви на замърсявания
Антистатични
20 години гаранция
Серия
Дължина
1227 mm
Широчина
187 mm
Дебелина
2,5 mm
Модел
Материал
Пластмаса
Начин на монтаж
С лепило
Дебелина на износоустойчивия слой
0,55 мм
Брой артикули в опаковка
12
Количество m² в опаковка
2,75
V-фуга
Структура
Оттенък
Проба
Не
Инструкции за употреба
Информация за безопасността
Условия на гаранцията
19,87%
Стара цена BGN: 100,47 BGN
Подови квадратни метра
m2
+10% запас
2.7533 m2
Сума на пакетите 1 - Брой парчета: 12
LVT LVT
Индекс:
F1337-1227-187-255-4V1-01
Дължина:
1227 mm
Широчина:
187 mm
Дебелина:
2,5 mm