Mexen Mars електрически радиатор 900 x 600 мм, 400 W, черен - W110-0900-600-6400-70
search
Mexen Mars електрически радиатор 900 x 600 мм, 400 W, черен - W110-0900-600-6400-70 Mexen Mars електрически радиатор 900 x 600 мм, 400 W, черен - W110-0900-600-6400-70 Mexen Mars електрически радиатор 900 x 600 мм, 400 W, черен - W110-0900-600-6400-70 Mexen Mars електрически радиатор 900 x 600 мм, 400 W, черен - W110-0900-600-6400-70 Mexen Mars електрически радиатор 900 x 600 мм, 400 W, черен - W110-0900-600-6400-70 Mexen Mars електрически радиатор 900 x 600 мм, 400 W, черен - W110-0900-600-6400-70 Mexen Mars електрически радиатор 900 x 600 мм, 400 W, черен - W110-0900-600-6400-70
Отоплителна мощност: 400 W Отоплителна мощност: 400 W
Стомана Стомана
Термостат Термостат
Индекс:
W110-0900-600-6400-70
Височина:
900 мм
Цвят:
Широчина:
600 мм
Мощност на нагревателя:
400 W
Широчина - 600 мм - ()
Цвят - Черен - ()
Mexen Mars е модерен електрически радиатор с размери 900 x 600 мм, който е идеален за всяка баня. С отоплителна мощност от 400 W ефективно отоплява помещението, осигурявайки уютна топлина. Продуктът е изработен от трайна стомана и покрит с висококачествено черно покритие, устойчиво на корозия. Благодарение на 17 нагревателни пръта и вградения термостат с LED дисплеи лесно ще настроите температурата според нуждите си. Функциите Sensitive, Comfort и ECO позволяват прецизно управление на енергията, а допълнителните защити предпазват от работа на "сухо". Има степен на защита IP44, което го прави безопасен за употреба.
Технически данни:
Височина: 900 мм
Широчина: 600 мм
Дълбочина: 30 мм
Цвят: Черен
Материал: Стомана
Капацитет: 4,4 л
Мощност: 400 W
Брой нагревателни пръти: 17
Обща дължина на нагревателя: 479 мм
Дължина на нагревателния елемент: 390 мм
Дължина на захранващия кабел: 1,5 м
Работно напрежение: 230V/50 Hz
Степен на защита: IP44
Управление чрез въртящ се бутон с LED дисплей
Допълнителна защита от работа на "сухо"
Вграден термостат поддържа желаната температура на радиатора
Висококачествено, трайно покритие, устойчиво на корозия
За правилното функциониране радиаторът изисква напълване с вода или смес от вода, например с гликол
Включва: окачване, комплект за монтаж и тапи
Функции на радиатора:
- Sensitive позволява настройка на температурата с точност от 5 градуса в диапазона 30°C-70°C
- ECO енергоспестяване чрез възможност за настройка на постоянна температура до 50°C
Иновативни решения, използвани в този продукт
Отоплителна мощност: 400 W
Стомана
Термостат
Чувствителна
Комфорт
ЕCO
Съвременно управление
Суха защита
Топлинен комфорт през цялата година
Подключване 230V
Степен на защита: IP44
Спирален кабел с дължина 1,5м
Устойчивост на потъмняване и корозия
10 години гаранция
2 години гаранция
Серия
Широчина
600 мм
Височина
900 мм
Дълбочина
30 мм
Тип
Електрически
Мощност на нагревателя
400 W
Стомана
Монтаж
Вертикална
Условия за гаранция - радиатор
Условия на гаранцията - електрически нагревател
20%
Стара цена BGN: 310,39 BGN
Стомана Стомана
Термостат Термостат
Индекс:
W110-0900-600-6400-70
Височина:
900 мм
Цвят:
Широчина:
600 мм
Мощност на нагревателя:
400 W
Широчина - 600 мм - ()