Mexen Mars електрически радиатор 900 x 400 мм, 300 W, бял - W110-0900-400-6300-20
search
Mexen Mars електрически радиатор 900 x 400 мм, 300 W, бял - W110-0900-400-6300-20 Mexen Mars електрически радиатор 900 x 400 мм, 300 W, бял - W110-0900-400-6300-20 Mexen Mars електрически радиатор 900 x 400 мм, 300 W, бял - W110-0900-400-6300-20 Mexen Mars електрически радиатор 900 x 400 мм, 300 W, бял - W110-0900-400-6300-20 Mexen Mars електрически радиатор 900 x 400 мм, 300 W, бял - W110-0900-400-6300-20 Mexen Mars електрически радиатор 900 x 400 мм, 300 W, бял - W110-0900-400-6300-20 Mexen Mars електрически радиатор 900 x 400 мм, 300 W, бял - W110-0900-400-6300-20
Мощност на отопление: 300 W Мощност на отопление: 300 W
Стомана Стомана
Термостат Термостат
Индекс:
W110-0900-400-6300-20
Височина:
900 мм
Цвят:
Широчина:
400 мм
Мощност на нагревателя:
300 W
Широчина - 400 мм - ()
Цвят - Бял - ()
Mexen Mars е модерен електрически радиатор с размери 900 x 400 mm. С отоплителна мощност от 300 W и 17 отоплителни пръти, ефективно ще отопли всяко помещение. Висококачествената стомана в бял цвят осигурява елегантност и издръжливост, а здравата бояджийска покривка е устойчива на корозия. Вграденият термостат и LED управление позволяват прецизно настройване на температурата. Допълнителни защити, като защита срещу работа на "сухо", осигуряват безопасност на употребата. Радиаторът разполага с функции Sensitive, Comfort и ECO, които позволяват ефективно управление на топлината. Продуктът е оборудван със закачалки, монтажен комплект и капачки. Действа на напрежение 230V с защита IP44.
Технически данни:
Височина: 900 mm
Ширина: 400 mm
Дълбочина: 30 mm
Цвят: Бял
Материал: Стомана
Капацитет: 3,4 л
Отоплителна мощност: 300 W
Брой отоплителни пръти: 17
Обща дължина на нагревателя: 438 mm
Дължина на отоплителния елемент: 349 mm
Дължина на захранващия кабел: 1,5 m
Работно напрежение: 230V/50 Hz
Степен на защита: IP44
Управление с помощта на копче с LED дисплей
Допълнителна защита срещу работа на "сухо"
Вграден термостат поддържа желаната температура на радиатора
Висококачествена, издръжлива бояджийска покривка, устойчива на корозия
За правилното функциониране радиаторът изисква пълнене с вода или смес от вода, напр. с гликол
В комплект: закачалки, монтажен комплект и капачки
Функции на радиатора:
- Sensitive позволява настройка на температурата с точност от 5 градуса в обхват 30°C-70°C
- ECO спестяване на енергия чрез възможност за задаване на постоянна температура до 50°C
Иновативни решения, използвани в този продукт
Мощност на отопление: 300 W
Стомана
Термостат
Чувствителна
Комфорт
ЕCO
Съвременно управление
Суха защита
Топлинен комфорт през цялата година
Подключване 230V
Степен на защита: IP44
Спирален кабел с дължина 1,5м
Устойчивост на потъмняване и корозия
10 години гаранция
2 години гаранция
Серия
Широчина
400 мм
Височина
900 мм
Дълбочина
30 мм
Тип
Електрически
Мощност на нагревателя
300 W
Цвят
Материал
Стомана
Монтаж
Сила на монтаж
Универсална
Ориентация
Вертикална
Условия за гаранция - радиатор
Условия на гаранцията - електрически нагревател
19,98%
Стара цена BGN: 277,79 BGN
Стомана Стомана
Термостат Термостат
Индекс:
W110-0900-400-6300-20
Височина:
900 мм
Цвят:
Широчина:
400 мм
Мощност на нагревателя:
300 W
Широчина - 400 мм - ()