Mexen Ares електрически радиатор 1200 x 600 мм, 600 W, черен - W102-1200-600-6600-70
search
Mexen Ares електрически радиатор 1200 x 600 мм, 600 W, черен - W102-1200-600-6600-70 Mexen Ares електрически радиатор 1200 x 600 мм, 600 W, черен - W102-1200-600-6600-70 Mexen Ares електрически радиатор 1200 x 600 мм, 600 W, черен - W102-1200-600-6600-70 Mexen Ares електрически радиатор 1200 x 600 мм, 600 W, черен - W102-1200-600-6600-70 Mexen Ares електрически радиатор 1200 x 600 мм, 600 W, черен - W102-1200-600-6600-70 Mexen Ares електрически радиатор 1200 x 600 мм, 600 W, черен - W102-1200-600-6600-70 Mexen Ares електрически радиатор 1200 x 600 мм, 600 W, черен - W102-1200-600-6600-70
Мощност: 600 W Мощност: 600 W
Индекс:
W102-1200-600-6600-70
Височина:
1200 мм
Цвят:
Широчина:
600 мм
Мощност на нагревателя:
600 W
Широчина - 600 мм - ()
Цвят - Черен - ()
Mexen Ares е елегантен електрически радиатор с размери 1200 x 600 мм и мощност от 600 W, идеален за съвременни интериори. Отличава се със стилно черно покритие и е изработен от здрава стомана. Благодарение на вградения термостат и функцията Sensitive, комфортно поддържа желаната температура в диапазона от 30°C-70°C. Също така разполага с опция Comfort с програма за сушене и режим ECO, който позволява спестяване на енергия. Степен на защита IP44 и допълнителни защити правят го безопасен избор за всяко домакинство.
Технически данни:
Височина: 1200 мм
Широчина: 600 мм
Дълбочина: 56 мм
Цвят: Черен
Материал: Стомана
Капацитет: 6,3 л
Мощност на отопление: 600 W
Брой отоплителни пръти: 25
Обща дължина на нагревателя: 629 мм
Дължина на нагревателния елемент: 540 мм
Дължина на захранващия кабел: 1,5 м
Работно напрежение: 230V/50 Hz
Степен на защита: IP44
Управление с помощта на въртящ се бутон с LED дисплей
Допълнителна защита срещу работа на "сухо"
Вграденият термостат поддържа желаната температура на радиатора
Висококачествено, трайно покритие, устойчиво на корозия
Радиаторът за правилно функциониране изисква запълване с вода или смес от вода, напр. с гликол
В комплект: окачвания, монтажен комплект и затапващи тапи
Функции на радиатора:
- Sensitive позволява настройка на температурата с точност от 5 градуса в диапазона 30°C-70°C
- ECO спестяване на енергия чрез възможност за настройка на постоянна температура до 50°C
Иновативни решения, използвани в този продукт
Мощност: 600 W
Комфорт
ЕCO
Съвременно управление
Суха защита
Топлинен комфорт през цялата година
Подключване 230V
Широчина
600 мм
Височина
1200 мм
Дълбочина
56 мм
Мощност на нагревателя
600 W
19,97%
Стара цена BGN: 359,39 BGN
Мощност: 600 W Мощност: 600 W
Индекс:
W102-1200-600-6600-70
Височина:
1200 мм
Цвят:
Широчина:
600 мм
Мощност на нагревателя:
600 W
Широчина - 600 мм - ()