Mexen Apollo електрически радиатор 1210 x 550 мм, 600 W, антрацит - W117-1210-550-2600-66
search
Mexen Apollo електрически радиатор 1210 x 550 мм, 600 W, антрацит - W117-1210-550-2600-66 Mexen Apollo електрически радиатор 1210 x 550 мм, 600 W, антрацит - W117-1210-550-2600-66 Mexen Apollo електрически радиатор 1210 x 550 мм, 600 W, антрацит - W117-1210-550-2600-66 Mexen Apollo електрически радиатор 1210 x 550 мм, 600 W, антрацит - W117-1210-550-2600-66 Mexen Apollo електрически радиатор 1210 x 550 мм, 600 W, антрацит - W117-1210-550-2600-66 Mexen Apollo електрически радиатор 1210 x 550 мм, 600 W, антрацит - W117-1210-550-2600-66 Mexen Apollo електрически радиатор 1210 x 550 мм, 600 W, антрацит - W117-1210-550-2600-66
Мощност: 600 W Мощност: 600 W
Стомана Стомана
Термостат Термостат
Индекс:
W117-1210-550-2600-66
Височина:
1210 мм
Цвят:
Антрацит
Широчина:
550 мм
Мощност на нагревателя:
600 W
Широчина - 550 мм - ()
Цвят - Антрацит - ()
Технически данни:
Височина: 1210 мм
Ширина: 550 мм
Дълбочина: 150 мм
Цвят: Антрацит
Материал: Стомана
Мощност на нагряване: 600 W
Брой нагревателни пръчки: 21
Обща дължина на нагревателя: 656 мм
Дължина на нагревателния елемент: 540 мм
Дължина на захранващия кабел: 1,5 м
Работно напрежение: 230V/50 Hz
Степен на защита: IP44
Управление чрез докосване с LED дисплей
Допълнителна защита от работа "на сухо"
Вграден термостат поддържа желаната температура на радиатора
Висококачествено, устойчиво на корозия покритие
За правилното функциониране радиаторът изисква запълване с вода или водна смес, напр. с гликол
В комплект: окачвания, монтажен комплект и запушки
Функции на радиатора:
- Sensitive позволява настройка на температурата в диапазона 40°C-65°C
- Родителски контрол позволява заключване на контролера на нагревателя
Иновативни решения, използвани в този продукт
Мощност: 600 W
Стомана
Термостат
Чувствителна
Комфорт
Родителски контрол
Суха защита
Топлинен комфорт през цялата година
Подключване 230V
Степен на защита: IP44
Спирален кабел с дължина 1,5м
Устойчивост на потъмняване и корозия
10 години гаранция
2 години гаранция
Серия
Широчина
550 мм
Височина
1210 мм
Дълбочина
150 мм
Тип
Електрически
Мощност на нагревателя
600 W
Цвят
Антрацит
Материал
Стомана
Монтаж
Сила на монтаж
Универсална
Ориентация
Вертикална
Условия за гаранция - радиатор
Условия на гаранцията - електрически нагревател
19,98%
Стара цена BGN: 397,49 BGN
Мощност: 600 W Мощност: 600 W
Стомана Стомана
Термостат Термостат
Индекс:
W117-1210-550-2600-66
Височина:
1210 мм
Цвят:
Широчина:
550 мм
Мощност на нагревателя:
600 W
Широчина - 550 мм - ()