Mexen Mars електрически радиатор 1800 x 500 мм, 900 W, черен - W110-1800-500-2900-70
search
Mexen Mars електрически радиатор 1800 x 500 мм, 900 W, черен - W110-1800-500-2900-70 Mexen Mars електрически радиатор 1800 x 500 мм, 900 W, черен - W110-1800-500-2900-70 Mexen Mars електрически радиатор 1800 x 500 мм, 900 W, черен - W110-1800-500-2900-70 Mexen Mars електрически радиатор 1800 x 500 мм, 900 W, черен - W110-1800-500-2900-70 Mexen Mars електрически радиатор 1800 x 500 мм, 900 W, черен - W110-1800-500-2900-70 Mexen Mars електрически радиатор 1800 x 500 мм, 900 W, черен - W110-1800-500-2900-70 Mexen Mars електрически радиатор 1800 x 500 мм, 900 W, черен - W110-1800-500-2900-70
Отоплителна мощност: 900 W Отоплителна мощност: 900 W
Стомана Стомана
Термостат Термостат
Индекс:
W110-1800-500-2900-70
Височина:
1800 мм
Цвят:
Широчина:
500 мм
Мощност на нагревателя:
900 W
Широчина - 500 мм - ()
Цвят - Черен - ()
Mexen Mars електрически радиатор е идеалното решение за Вашия дом, съчетавайки стилен дизайн с функционалност. Изработен от здрава стоманена конструкция с височина 1800 мм и ширина 500 мм, той предлага отоплителна мощност от 900 W. Благодарение на 39 нагревателни пръти и вградения термостат, той осигурява топлинен комфорт и енергийна ефективност. Сензорно управление чрез LED дисплей и допълнителни функции като Sensitive и Comfort позволяват прецизно регулиране на температурата, което го прави надежден във всяка ситуация. Допълнителните защити като родителско заключване и защита от работа на сухо гарантират безопасно и удобно използване.
Технически данни:
Височина: 1800 мм
Ширина: 500 мм
Дълбочина: 30 мм
Цвят: Черен
Материал: Стомана
Капацитет: 8,5 л
Отоплителна мощност: 900 W
Брой отоплителни пръти: 39
Обща дължина на нагревателя: 866 мм
Дължина на отоплителния елемент: 750 мм
Дължина на захранващия кабел: 1,5 м
Работно напрежение: 230V/50 Hz
Степен на защита: IP44
Сензорно управление чрез LED дисплей
Допълнителна защита от работа на "сухо"
Вграденият термостат поддържа желаната температура на радиатора
Висококачествена, трайна бояджийска покривка устойчива на корозия
Радиаторът за правилно функциониране изисква напълване с вода или водна смес, например гликол
В комплекта: окачване, монтажен комплект и затварящи тапи
Функции на радиатора:
- Sensitive позволява задаване на температура в диапазона от 40°С до 65°С
- Родителски заключване позволява заключаване на управляващото устройство
Иновативни решения, използвани в този продукт
Отоплителна мощност: 900 W
Стомана
Термостат
Чувствителна
Комфорт
Родителски контрол
Суха защита
Топлинен комфорт през цялата година
Подключване 230V
Степен на защита: IP44
Спирален кабел с дължина 1,5м
Устойчивост на потъмняване и корозия
10 години гаранция
2 години гаранция
Серия
Широчина
500 мм
Височина
1800 мм
Дълбочина
30 мм
Тип
Електрически
Мощност на нагревателя
900 W
Стомана
Монтаж
Вертикална
Условия за гаранция - радиатор
Условия на гаранцията - електрически нагревател
19,97%
Стара цена BGN: 381,19 BGN
Стомана Стомана
Термостат Термостат
Индекс:
W110-1800-500-2900-70
Височина:
1800 мм
Цвят:
Широчина:
500 мм
Мощност на нагревателя:
900 W
Широчина - 500 мм - ()