Mexen G00 термостатичен комплект ъглов/прав с маска S, Duplex, DN50, златен - W908-900-910-50
search
Индекс:
W908-900-910-50
Цвят:
Златен
Диаметър на връзката:
G 1/2"
Цвят - Златен - ()
Технически данни:
Материал на вентила: Месинг
Цвят на вентила: Златен
Работна температура: макс 120 °C
Максимално работно налягане: 10 бара
Долно свързване с разстояние 50 mm
Резба на главата: M30 x 1,5 mm
Цвят на главата: Златен
Скала за настройване: 0-5
Диапазон на настройка на температурата: 0-29 °C
Температура на околната среда: макс 50 °C
Защита от замръзване 5°C
Възможност за свързване на главата от лявата или дясната страна на вентила
Цвят на маската: Златен
Материал на розетката: Висококачествена стомана
Ширина на розетката: 115 x 65 mm
Височина на розетката: 7 mm
Диаметър на вътрешния отвор: 21 mm
Материал на втулките: Месинг
Дължина на втулките: 50 mm
Вътрешен диаметър на втулките: 20 mm
Маската се състои от двойна розетка и две втулки
Комплектът включва допълнителни връзки за многослойни тръби 16x2 mm и връзки за медни тръби 15 mm
1 МРа
Продуктът е пригоден за работа в инсталации, където работното налягане може да достигне до 1 MPa (10 бара). Това е важен параметър, който осигурява правилно и безопасно функциониране в системи с относително високо налягане.
Устойчивост и здравина
Цвят
Златен
Диаметър на връзката
Покривна плоча
Да
Условия за гаранция
19,94%