Mexen G00 аксиален термостатичен комплект с декоративна капачка R, златен - W903-900-904-50
search
Индекс:
W903-900-904-50
Цвят:
Златен
Диаметър на връзката:
G 1/2"
Цвят - Златен - ()
Технически данни:
Материал на вентилите: Месинг
Цвят на вентилите: Златен
Работна температура: макс 120 °C
Максимално работно налягане: 10 бара
Резба на главата: M30 x 1,5 mm
Цвят на главата: Златен
Скала на регулиране: 0-5
Диапазон на регулиране на температурата: 0-29 °C
Температура на околната среда: макс 50 °C
Предпазване от замръзване 5°C
Цвят на декоративната капачка: Златен
Материал на розетките: Неръждаема стомана
Външен диаметър на розетките: 65 mm
Височина на розетките: 7 mm
Диаметър на вътрешния отвор: 21 mm
Материал на втулките: Месинг
Дължина на втулките: 50 mm
Вътрешен диаметър на втулките: 20 mm
Декоративната капачка се състои от две единични розетки и втулка
Комплектът включва захранващ и отсекателен радиаторен вентил
1 МРа
Продуктът е пригоден за работа в инсталации, където работното налягане може да достигне до 1 MPa (10 бара). Това е важен параметър, който осигурява правилно и безопасно функциониране в системи с относително високо налягане.
Цвят
Златен
Условия за гаранция
19,89%