Mexen G00 термостатичен аксиален комплект с розетка R, бял - W903-900-904-20
search
Месинг Месинг
Защита от замръзване Защита от замръзване
Регулиране на температурата Регулиране на температурата
Индекс:
W903-900-904-20
Тип:
Осиов
Серия:
G00
Цвят:
Бял
Диаметър на връзката:
G 1/2"
Цвят - Бял - ()
Mexen G00 термостатичен аксиален комплект с розетка R, бял, предлага високо качество и надеждност благодарение на месинговите клапани и стоманените розети. Комплектът се характеризира с бял цвят, диаметър на присъединяване G 1/2" и резба на главата M30 x 1,5 mm. Максималната работна температура е 120°C, а работното налягане - 10 бара. Диапазонът на регулиране е 0-29°C, а защитата от замръзване действа при 5°C. В комплекта са включени захранващи и спирателни радиаторни клапани, което осигурява пълна функционалност и удобство при употреба.
Технически данни:
Материал на клапаните: Месинг
Цвят на клапаните: Бял
Работна температура: макс 120 °С
Максимално работно налягане: 10 бара
Резба на главата: M30 x 1,5 mm
Цвят на главата: Бял
Регулираща скала: 0-5
Диапазон на регулиране на температурата: 0-29 °С
Околна температура: макс 50 °С
Защита от замръзване 5°С
Цвят на маската: Бял
Материал на розетите: Неръждаема стомана
Външен диаметър на розетите: 65 mm
Височина на розетите: 7 mm
Вътрешен диаметър на отвора: 21 mm
Материал на втулките: Месинг
Дължина на втулките: 50 mm
Вътрешен диаметър на втулките: 20 mm
Маската се състои от две единични розети и втулка
В комплекта: захранващ и спирателен радиаторен клапан
Иновативни решения, използвани в този продукт
Месинг
Защита от замръзване
Регулиране на температурата
1 МРа
Продуктът е пригоден за работа в инсталации, където работното налягане може да достигне до 1 MPa (10 бара). Това е важен параметър, който осигурява правилно и безопасно функциониране в системи с относително високо налягане.
Устойчивост и здравина
2 години гаранция
Серия
G00
Тип
Осиов
Цвят
Бял
Диаметър на връзката
Покривна плоча
Да
Инструкция за употреба - радиаторен вентил
Инструкции за употреба - термостатична глава
Информация за безопасност - радиаторен клапан
Информация за безопасност - термостатична глава
Условия за гаранция
19,95%