Mexen G00 термостатичен ъглов комплект с маскировка R, златист - W901-900-904-50
search
Индекс:
W901-900-904-50
Цвят:
Златен
Диаметър на връзката:
G 1/2"
Цвят - Златен - ()
Технически данни:
Материал на вентилите: Месинг
Цвят на вентилите: Златист
Работна температура: макс 120 °C
Максимално работно налягане: 10 bar
Резба на глава: M30 x 1,5 mm
Цвят на главата: Златист
Скала на регулиране: 0-5
Температурен обхват на регулиране: 0-29 °C
Температура на околната среда: макс 50 °C
Защита от замръзване 5°C
Цвят на маскировката: Златист
Материал на розетите: Неръждаема стомана
Външен диаметър на розетите: 65 mm
Височина на розетите: 7 mm
Диаметър на вътрешния отвор: 21 mm
Материал на втулките: Месинг
Дължина на втулките: 50 mm
Вътрешен диаметър на втулките: 20 mm
Маскировката се състои от две единични розети и втулка
В комплекта е включен вентил за радиатор захранващ и спиращ
1 МРа
Продуктът е пригоден за работа в инсталации, където работното налягане може да достигне до 1 MPa (10 бара). Това е важен параметър, който осигурява правилно и безопасно функциониране в системи с относително високо налягане.
Цвят
Златен
Условия за гаранция
19,9%