Mexen G00 ъглов термостатичен комплект, Duplex, DN50, златен - W907-900-50
search
Месинг Месинг
Защита от замръзване Защита от замръзване
Регулиране на температурата Регулиране на температурата
Индекс:
W907-900-50
Тип:
Ъглов
Серия:
G00
Цвят:
Златен
Диаметър на връзката:
G 1/2"
Цвят - Златен - ()
Mexen G00 ъглов термостатичен комплект, Duplex, DN50, златен, предлага отлични технически параметри. Изработен от месинг и наличен в елегантен златен цвят, клапанът има диаметър на свързване G 1/2", максимално работно налягане 10 бара и работна температура до 120°C. Благодарение на долното свързване с разстояние 50 мм и резбата на главата M30 x 1,5 mm, комплектът осигурява лесен монтаж. Система за регулиране на температурата от 0 до 29°C и защита от замръзване 5°C са допълнителни предимства.
Технически данни:
Материал на клапана: Месинг
Цвят на клапана: Златен
Работна температура: макс 120 °C
Максимално работно налягане: 10 бара
Отоплителен клапан за подаване и отрязване
Долно свързване с разстояние 50 мм
Размер на резбата на главата: M30 x 1,5 mm
Цвят на главата: Златен
Регулировъчна скала: 0-5
Диапазон на регулиране на температурата: 0-29 °C
Температура на околната среда: макс 50 °C
Защита от замръзване 5°C
Възможност за свързване на главата от лявата или дясната страна на клапана
В комплекта допълнителни съединители за многослойни тръби 16x2 мм и съединители за медни тръби 15 мм
Иновативни решения, използвани в този продукт
Месинг
Защита от замръзване
Регулиране на температурата
1 МРа
Продуктът е пригоден за работа в инсталации, където работното налягане може да достигне до 1 MPa (10 бара). Това е важен параметър, който осигурява правилно и безопасно функциониране в системи с относително високо налягане.
2 години гаранция
Серия
G00
Тип
Ъглов
Цвят
Златен
Диаметър на връзката
Покривна плоча
Не
Инструкция за употреба - радиаторен вентил
Инструкции за употреба - термостатична глава
Информация за безопасност - радиаторен клапан
Информация за безопасност - термостатична глава
Условия за гаранция
19,9%