Mexen G00 комплект термостатичен ъглов/прав, Duplex, DN50, златен - W908-900-50
search
Месинг Месинг
Защита от замръзване Защита от замръзване
Регулиране на температурата Регулиране на температурата
Индекс:
W908-900-50
Тип:
Прав, Ъглов
Серия:
G00
Цвят:
Златен
Диаметър на връзката:
G 1/2"
Цвят - Златен - ()
Технически данни:
Материал на вентила: Месинг
Цвят на вентила: Златен
Работна температура: макс 120 °C
Максимално работно налягане: 10 bar
Долно свързване с разстояние 50 mm
Резба на главата: M30 x 1,5 mm
Цвят на главата: Златен
Регулационна скала: 0-5
Диапазон на регулиране на температурата: 0-29 °C
Температура на околната среда: макс 50 °C
Защита от замръзване 5°C
Възможност за свързване на главата от лявата или дясната страна на вентила
В комплект допълнителни съединители за многопластови тръби 16x2 mm и съединители за медни тръби 15 mm
Иновативни решения, използвани в този продукт
Месинг
Защита от замръзване
Регулиране на температурата
1 МРа
Продуктът е пригоден за работа в инсталации, където работното налягане може да достигне до 1 MPa (10 бара). Това е важен параметър, който осигурява правилно и безопасно функциониране в системи с относително високо налягане.
2 години гаранция
Серия
G00
Тип
Прав , Ъглов
Цвят
Златен
Диаметър на връзката
Покривна плоча
Не
Инструкция за употреба - радиаторен вентил
Инструкции за употреба - термостатична глава
Информация за безопасност - радиаторен клапан
Информация за безопасност - термостатична глава
Условия за гаранция
19,9%