Mexen CV22 панелен радиатор 300 x 3000 mm, долно свързване, 2799 W, черен - W622-030-300-70
search
Mexen CV22 панелен радиатор 300 x 3000 mm, долно свързване, 2799 W, черен - W622-030-300-70 Mexen CV22 панелен радиатор 300 x 3000 mm, долно свързване, 2799 W, черен - W622-030-300-70 Mexen CV22 панелен радиатор 300 x 3000 mm, долно свързване, 2799 W, черен - W622-030-300-70 Mexen CV22 панелен радиатор 300 x 3000 mm, долно свързване, 2799 W, черен - W622-030-300-70 Mexen CV22 панелен радиатор 300 x 3000 mm, долно свързване, 2799 W, черен - W622-030-300-70 Mexen CV22 панелен радиатор 300 x 3000 mm, долно свързване, 2799 W, черен - W622-030-300-70
Стомана Стомана
Висока топлинна ефективност Висока топлинна ефективност
Лаково покритие: DIN 99500 Лаково покритие: DIN 99500
Индекс:
W622-030-300-70
Височина:
300 мм
Цвят:
Широчина:
3000 мм
Мощност на нагревателя:
2799 W
Цвят - Черен - ()
Технически данни:
Височина (Y): 300 mm
Ширина (X): 3000 mm
Дълбочина: 103 mm
Разстояние между свързванията: 5 cm
Разстояние между вертикалните водни канали: 33,3 mm
Цвят: Черен RAL 9005
Материал: Стомана
Работна температура: макс 110 °C
Максимално работно налягане: 10 bar
Максимално пробно налягане: 13 bar
Отоплителна мощност:
- 55/45/20 °C 1452 W
- 75/65/20 °C 2799 W
- 90/70/20 °C 3538 W
Свързвания:
- 2xG ½″ от долу от дясната или лявата страна
- 4xG ½″ странични
Висококачествено, трайно лаково покритие - DIN 99500
Съдържа страничен капак и свалящ се горен капак
Включено в комплекта: окачвания, монтажен комплект, запушващи тапи, обезвъздушител и клапанна вложка
Снимките показват радиатор с размери 600 x 1200 mm.
Иновативни решения, използвани в този продукт
Стомана
Висока топлинна ефективност
Лаково покритие: DIN 99500
Лесно почистване
1 MPa
Максималното работно налягане е 1 MPa (10 бара). Това означава, че радиаторът може да работи безопасно и ефективно при стандартни условия на употреба. Осигурява оптимален топлинен комфорт и приятна температура в помещението.
Макс. 110°C
Устойчивост на потъмняване и корозия
10 години гаранция
Хигиеничен тест PZH
Серия
Широчина
3000 мм
Височина
300 мм
Дълбочина
103 мм
Мощност на нагревателя
2799 W
Цвят
Материал
Стомана
Тип
22
Сила на монтаж
Универсална
Разстояние на свързване
5 см
Връзка
Долно
Ориентация
Инструкция за употреба
Информация за безопасността
Условия на гаранцията
Тест ПЗХ
19,99%
Стара цена BGN: 683,39 BGN
Стомана Стомана
Индекс:
W622-030-300-70
Височина:
300 мм
Цвят:
Широчина:
3000 мм
Мощност на нагревателя:
2799 W