Mexen Uni-Term S двоен покривен комплект за радиатор, златен - W910-000-50
search
Устойчивост и здравина Устойчивост и здравина
Практично решение Практично решение
2 години гаранция 2 години гаранция
Индекс:
W910-000-50
Цвят:
Златен
Цвят - Златен - ()
Mexen S двоен маскиращ комплект за радиатор, златен е елегантно и функционално решение за вашия интериор. Изработен от неръждаема стомана и месинг, гарантира дълготрайност и естетика. Златният цвят придава луксозен вид. Розетата с размери 115 x 65 мм и височина 7 мм, както и втулките с дължина 50 мм и вътрешен диаметър 20 мм перфектно пасват на повечето радиатори. Идеален за монтаж на термостатични комплекти и радиаторни вентили, осигурява спретнат и модерен вид.
Технически данни:
Материал на розетите: Неръждаема стомана
Цвят: Златен
Ширина на розетата: 115 x 65 мм
Височина на розетата: 7 мм
Диаметър на вътрешния отвор: 21 мм
Материал на втулките: Месинг
Дължина на втулките: 50 мм
Вътрешен диаметър на втулките: 20 мм
Иновативни решения, използвани в този продукт
Устойчивост и здравина
Практично решение
2 години гаранция
Серия
Цвят
Златен
Инструкция за употреба
Информация за безопасността
Условия за гаранция
19,81%