Mexen Uni-Term R златен двоен комплект за скриване на радиатора - W905-000-50
search
Устойчивост и здравина Устойчивост и здравина
Практично решение Практично решение
2 години гаранция 2 години гаранция
Индекс:
W905-000-50
Цвят - Златен - ()
Mexen R двоен прикриващ комплект за радиатор в златен цвят е елегантно и функционално решение за прикриване на свръзките на радиаторите. Изработен от висококачествена неръждаема стомана и месинг, осигурява издръжливост и устойчивост на корозия. Розетите с размери 115 x 65 мм и втулките с дължина 50 мм се вписват идеално в стандартните термостатични комплекти и радиаторни вентили. Златният цвят придава луксозен външен вид на интериора.
Технически данни:
Материал на розетите: Неръждаема стомана
Цвят: Златен
Ширина на розетата: 115 x 65 мм
Височина на розетата: 7 мм
Диаметър на вътрешния отвор: 21 мм
Материал на втулките: Месинг
Дължина на втулките: 50 мм
Вътрешен диаметър на втулките: 20 мм
Иновативни решения, използвани в този продукт
Устойчивост и здравина
Практично решение
Инструкция за употреба
Информация за безопасността
Условия за гаранция
Производител
Не сте намерили отговора?
Пишете ни
100% Клиентите препоръчват този продукт
Качество
Външен вид
Обща оценка въз основа на 1 Мнение
  • Потвърдено
  • Други варианти
19,5%